Znajdź swoje kolory na wiosnę!

2016-09-21
Znajdź swoje kolory na wiosnę!

Kolory odpowiednio dobrane – potrafią „zrobić dzień” czy odegrać rolę w życiu zawodowym. Dowiedzcie się jaki ładunek niosą ze sobą poszczególne barwy? Znajdźcie wśród nich swoje wiosenne – jasne i radosne typy, które nastroją Was pozytywnie!

pol_pl_T-shirt-meski-JEEL-2126-musztardowy-40075_1Biały – symbolizuje uczciwość, wprowadza spokój i harmonię. Daje poczucie pewności siebie i swobody. Wybierają go osoby neutralne, otwarte i dynamiczne. Optycznie poszerza, uwypukla kształty i odmładza.

Pomarańczowy – pobudza, wskazuje na dążenie do osiągnięcia celu. Na ten kolor stawiają ludzie towarzyscy, radośni, nowocześni. Motywuje do działania, podnosi poczucie własnej wartości. Jest mega optymistyczny!

Żółty – inspiruje, wprowadza w dobry nastrój, daje kopa. Jest kolorem liderów, osób bezpośrednich i komunikatywnych. Wzbudza zainteresowanie. Stosowany w stylizacjach w nadmiarze – męczy.

pol_pl_T-shirt-meski-JEEL-2126-bordowy-40077_1Czerwony – dodaje odwagi. Wybierają go osoby o wysokich aspiracjach, aktywne, lubiące rywalizację i łaknące sukcesów. Często wybuchowe, porywcze i egoistyczne. Nie nadaje się do pracy. Symbolizuje brak umiejętności zachowywania dyskrecji. Za to w środowisku neutralnym – mocno energetyczny!

Różowy – kolor pobudzający, zjednujący sympatię, łagodzący obyczaje. Dla osób pewnych swoich przekonań, pozwalających sobie na ryzyko. Facet w różowym? Przeczytaj więcej TUTAJ.

 

pol_pl_T-shirt-meski-JEEL-2126-blekitny-40078_1Niebieski – uspokaja, relaksuje i nadaje energii jednocześnie. Dla osób powściągliwych, wytrwałych, lojalnych, niezawodnych, panujących nad emocjami. Sprzyja w pracy, ułatwia podejmowanie decyzji.

Zielony – wzmacnia poczucie równowagi i harmonii, jest kolorem optymistów. Odpręża, zwiększa wiarę w siebie. Nie jest wskazany dla osób, które szybko się nudzą. W jasnej opcji – relaksuje. Ciemna zieleń kojarzy się natomiast z męskością.

Granatowy – podstawowy kolor w środowiskach biznesowych, politycznych i medialnych. Dla ludzi konkretnych, energicznych. Elegancki i prestiżowy.

Fioletowy – łagodny, pomaga zwalczyć stres i bezsenność. Wybierają go typy dojrzałe, poważne i świadome swoich potrzeb.

pol_pl_Spodnie-meskie-OTANTIK-191-czarne-39688_6Brązowy – daje poczucie bezpieczeństwa, symbolizuje stabilizację, roztacza atmosferę spokoju ale melancholików przygnębia.

Szary – kolor praktyczny, ponadczasowy, wybierany przez osoby solidne. Nacechowany respektem, zorganizowaniem i nudą jeśli stosowany w nadmiarze. Świetny jako element w zestawieniu z innymi barwami.

Czarny – neutralny, sprzyja koncentracji, inspiruje. Optycznie wyszczupla, jest zawsze modny. Dobry dla osób doświadczonych i dojrzałych oraz władczych. Jednocześnie symbolizuje tęsknotę i wewnętrzny smutek, pogłębia alienację. W nadmiarze – może przytłaczać.

Macie swoje ulubione kolory?

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel