Kłódki na odcisk palca

Ilość produktów: 3
Kolor
Typ produktu

Myślałeś, że tak prowizoryczny przedmiot, jak kłódka, nie może Cię już zaskoczyć? A jednak! Aby otworzyć kłódkę, nie potrzebujesz już klucza, ani nie musisz wprowadzać kodu, który łatwo zapomnieć. Twoim kluczem jest Twój własny odcisk palca. Inteligentny zamek na odcisk palca zakupisz w sklepie Denley, i to w dobrej cenie. Przekonaj się, na czym polega jego specyfikacja.

Kłódki na odcisk palca — zabezpieczenie nie do złamania

Wszyscy mamy odmienny układ linii papilarnych, dlatego nikt na świecie nie ma takiego samego odcisku palca jak Ty! Systemy biometryczne w smartfonach funkcjonują już od dawna jako bezpieczne metody blokowania i odblokowywania tych urządzeń. Ponadto widzimy, jak ta technologia zaczyna być stosowana w innych rodzajach produktów, takich jak kłódka. Odcisk palca to nowy sposób korzystania z zamka bez konieczności noszenia przy sobie odpowiedniego klucza lub zapamiętywania kilkuelementowych ciągów cyfr, które notabene łatwo zapomnieć lub odgadnąć.

Inteligentna kłódka na palec to rozwiązanie, które opiera się na nowoczesnych technologiach, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu kod jest praktycznie nie do złamania.

Jak działają kłódki na odcisk palca?

Kłódka na odcisk palca nie wymaga rozległej instrukcji. Jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu jej z opakowania, jednak warto ją uprzednio naładować (ładowanie odbywa się poprzez przewód USB-C).

Po zakupie zamek musi być skonfigurowany, a zatem należy zarejestrować odcisk palca, który będzie używany do odblokowania. Odbywa się to w ten sam sposób, jak znany większości nam proces dotykania i puszczania palca, który kojarzymy ze smartfonów.

Kłódki dostępne na naszej stronie internetowej Denley posiadają wbudowaną bateria o niskim zużyciu energii i długim czasie czuwania, dzięki czemu jedno ładowanie wystarczy na wiele miesięcy nieprzerwanego działania.

Aby kłódka na odcisk palca spełniała swoje zadanie, nie tylko samo zabezpieczenie musi być ciężkie do złamania, ale i wiele wymaga się od tworzywa, z jakiego została wykonana. Nie mniej liczy się zastosowana klasa zabezpieczeń (IP), w przypadku której zazwyczaj podaje się dwie cyfry. Pierwsza cyfra po kodzie IP świadczy o klasie ochrony przed dostępem do elementów, które znajdują się wewnątrz obudowy, a druga cyfra — o klasie wodoszczelności. Kłódki IP65 charakteryzują się najwyższym stopniem ochrony przed dostępem do części niebezpiecznych drutem i ochroną pyłoszczelną. Są ponadto wodoszczelne — wytrzymają napieranie strugi wody 12,5 l/min lanej na obudowę z dowolnej strony, dlatego z powodzeniem można używać ich na zewnątrz.

Zalety kłódek na odcisk palca. Gdzie znajdują zastosowanie?

Nie ma lepszej opcji niż połączenie technologii i bezpieczeństwa. Dzięki odciskowi palca nigdy nie zgubisz kluczyków (ponieważ nie ma żadnych) ani nie będziesz musiał się martwić o kombinację kodu numerycznego, który stosuje się w tradycyjnych zamkach.

Ten rodzaj zamka elektronicznego jest idealny do codziennego użytku. Można go używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jeśli jesteś regularnym bywalcem siłowni, kłódka z czytnikiem linii papilarnych będzie świetną opcją do zabezpieczenia szafki.

Może być również używana do toreb i walizek oraz do wszystkiego, co chcesz chronić przed kradzieżą. Dzięki możliwości zapamiętania dziesięciu różnych odcisków palców, może korzystać z niego rodzina czy współpracownicy. Pożegnaj się z erą kluczy i haseł — powitaj nową erę inteligencji!

pixel