Nagrody i wyróżnienia

Ranking Opineo 2023

Ranking Sklepów Internetowych Opineo 2023r.

Laureat 14. Edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo

Ponad 7 tysięcy nowych opinii i średnia ocen 4,89 zapewniły nam wyróżnienie w rankingu sklepów internetowych Opineo.pl w kategorii odzież i obuwie!
To prestiżowe wyróżnienie jest efektem znakomitej średniej ocen oraz ciągle rosnącej liczby opinii. Jest to również wyraz uznania za doskonałą jakość obsługi i zaangażowanie w stworzenie wyjątkowych doświadczeń zakupowych dla naszych Klientów.

Laur
GAZELE BIZNESU 2022

GAZELE BIZNESU 2022

Ranking Gazel Biznesu

Tytuł Gazeli Biznesu jest prestiżowym rankingiem, który wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy w Polsce. Znajdując się w rankingu Gazel Biznesu, firmy trafiają do elity małych i średnich przedsiębiorstw. W 2022 roku otrzymaliśmy tytuł Gazeli Bieznesu za odnotowywane wzrosty przychodów i szybki rozwój. Co więcej, tytul Gazel Bizensu potwierdza status uznanej marki oraz zaufanej firmy.

Dyplom
E-Commerce Polska awards 2022

E-Commerce Polska awards 2022

Nominacja w kategorii ‘best in cross-border’

E-Commerce Polska awards to najważniejszy konkurs w świecie e-commerce. Jesteśmy niesamowicie dumni z faktu, że wyróżniono nas spośród największych i najbardziej innowacyjnych firm w Polsce! 1300 zgłoszeń, 24 kategorie, 5 nominowanych firm w kategorii ‘best in cross-border’, a wsród nich my! Znaleźliśmy się tym samym wśród firm, które najlepiej i najszybciej prowadzą swoją ekspansję na zagranicznych rynkach! Konkurs e-Commerce Polska awards honoruje tych, którzy ‘wyróżniają się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi’.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2021 OPINEO.PL

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2021 OPINEO.PL

II miejsce w kategorii odzież i obuwie

Ponad 13,5 tys. nowych opinii, łącznie niemal 26 tys. głosów i średnia ocena 4,88 zapewniły nam drugie miejsce w rankingu sklepów internetowych Opineo.pl! Miejsce na podium zagwarantowała nam znakomita średnia ocen oraz stale rosnąca liczba opinii. Znaleźliśmy się tym samym w rankingu uwzględniającym najciekawsze i najszybciej rozwijające się rynki e-commerce w Polsce!

GOSPODARCZA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 2021

GOSPODARCZA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 2021

II miejsce w kategorii średniego przedsiębiorstwa!

Gospodarcza Nagroda Marszałka Województwa Lubuskiego 2021 jest wyjątkowym wyróżnieniem dla przedsiębiorców. Tymi unikalnymi nagrodami wyróżniane są innowacyjne przedsiębiorstwa, firmy, technologie i usługi, które mogą mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego województwa lubuskiego. Nagrody zostały wręczone w ramach Kongresu Gospodarczego, który wyróżniając laureatów, stawia na ich rozwój i promocję. W 2021 roku BOLF zajął drugie miejsce w kategorii średniego przedsiębiorstwa.

E-GAZELE BIZNESU

E-GAZELE BIZNESU

Denley.pl z certyfikatem e-Gazele Biznesu

W 2018 roku sklep Denley.pl został laureatem nagrody e-Gazele Biznesu, która przyznawana jest przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu. Ten prestiżowy certyfikat otrzymują firmy, wyróżniające się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Najważniejszym kryterium przyznawania nagrody jest osiągnięcie stałego wzrostu obrotów na przełomie dwóch ostatnich lat.

Ranking
GAZELE BIZNESU

GAZELE BIZNESU

Nagroda Gazele Biznesu

Certyfikat Gazele Biznesu jest ogromnym wyróżnieniem dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ranking uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności firmy, ale bada również tempo jej rozwoju i kładzie nacisk na stabilny rozwój na przestrzeni 3 lat.

WIARYGODNE OPINIE

WIARYGODNE OPINIE

LAUREAT Rankingu Programu Wiarygodne Opinie 2017!

W 2017 roku sklep internetowy Denley.pl został wyróżniony za wysoką jakość świadczonych usług. Lista finalistów rankingu stworzona została przez Porównywarkę Cen Okazje.info na podstawie opinii realnych klientów, wystawionych w 2017 roku. Sklepy, które zakwalifikowały się do rankingu charakteryzują się najwyższym poziomem obsługi i zostały wyróżnione specjalnymi odznaczeniami Finalista Wiarygodne Opinie 2017.

Ranking Zobacz opinie
ZAUFANE OPINIE CENEO

ZAUFANE OPINIE CENEO

I miejsce w kategorii moda i dodatki

W 2016 roku sklep internetowy Denley.pl został laureatem plebiscytu Zaufane Opinie Ceneo w kategorii moda i dodatki. Ranking Zaufanych Opinii to najstarszy i największy w Polsce program badający wiarygodność sklepów internetowych. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest przez Klientów sklepu, którzy doceniają jakość, niezawodność i bezpieczeństwo zakupów.

Nasze Dobre Lubuskie

Przedsiębiorstwo Fair Play 2015

Certyfikat Fair Play

Pod koniec roku 2015 - firma denley.pl została laureatem XVIII edycji prestiżowego programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Nasza marka otrzymała certyfikat wyróżniający ją za zachowania etyczne w biznesie, kształtowanie pozytywnych relacji z lokalną społecznością i dbanie o środowisko naturalne.

Laureaci Certyfikat
Nasze Dobre Lubuskie

Nasze Dobre Lubuskie

III miejsce w kategorii usługi

W roku 2013 sklep internetowy Denley.pl znalazł się wśród laureatów szóstej edycji plebiscytu Nasze Dobre Lubuskie 2013, gdzie zajął III miejsce w kategorii „Usługi”. Plebiscyt organizowany przez „Gazetę Lubuską” wyłania i promuje najlepsze lubuskie produkty i usługi wytwarzane przez przedsiębiorstwa działające w zasięgu terytorialnym „Gazety Lubuskiej”, które ze względu na swoją jakość i popularność wśród konsumentów stanowią wzór do naśladowania.

Certyfikat
e-commerce Polska Awards

E-commerce Polska Awards 2014

Design roku i Strona roku

W roku 2014 e-sklep Denley.pl został laureatem w kategorii Innowacje Roku w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, Dotpay S.A., Przelewy24.pl oraz Bluerank, a jego celem było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż przez internet. Spośród ponad 100 firm doceniono nasz minimalistyczny styl – Design Roku i funkcjonalność – Strona Roku.

Wyniki konkursu Dyplomy
Zielonogórska Firma 25-lecia

Plebiscyt Zielonogórska Firma 25-lecia

Sklep Denley.pl zostal laureatem plebiscytu

Plebiscyt organizowano w ramach uczczenia obchodów 25-lecia rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce. O zwycięstwie decydowały głosy czytelników, a Denley.pl otrzymał wyróżnienie w kategorii Młoda Firma. Głównym celem plebiscytu było wyłonienie firm, które swoimi działaniami stały się ważne dla funkcjonowania regionu.

Nagroda
Laur Klienta 2012

Laur Klienta

Odkrycie 2012

Denley.pl został wyróżniony Laurem Klienta i został Odkryciem Roku 2012 w kategorii Moda Męska. Jest to jeden z najważniejszych certyfikatów bowiem w ogólnopolskim plebiscycie przyznają go sami Klienci wyłaniając najpopularniejsze marki, produkty i usługi w kraju wyróżniając je Godłem.

Certyfikat
Rzetelna firma

Rzetelna firma

Denley.pl z certyfikatem rzetelności

Denley.pl działa zgodnie z zasadami etyki i dobrych praktyk w biznesie. Posiadamy Certyfikat Rzetelności, który jest świadectwem sumiennego podejścia do biznesu, a także gwarancją wiarygodności finansowej, transparentności i rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym.

Trusted Shops

Trusted Shops

Trusted Shops Guarantee i Ochrona Kupującego

Sklep Denley.pl został wyróżniony wiodącym znakiem zaufania. Wcześniej zostaliśmy poddani rzetelnemu badaniu 72 kryteriów jakościowych, w których sprawdzana jest m. in. poprawność regulaminu i polityki prywatności oraz wszystkie zapisy i regulacje umowy kupna-sprzedaży, płatności i dostaw. Posiadamy przyjazny Klientowi regulamin, spełniając jednocześnie wymogi dla europejskich sklepów internetowych. Klienci sprzedawców internetowych akredytowanych przez Trusted Shops są autentycznie objęci Ochroną Kupującego.

Certyfikat
Opineo

Opineo.pl

Słucham Swoich Klientów

Denley.pl jako firma stale doskonaląca swoje usługi, stawia na transparentność. Priorytetowe jest dla nas zdanie naszych Klientów, dlatego poddajemy się ich opiniom potransakcyjnym, które są prezentowane w najbardziej opiniotwórczym i niezależnym serwisie w kraju. Posiadamy certyfikat Opineo.pl „Słucham Swoich Klientów”.

Zobacz opinie
Jakość Obsługi

JakoscObslugi.pl

Odpowiadamy klientom

Sklep Denley.pl został nagrodzony certyfikatem potwierdzającym spełnienie najwyższych norm w zakresie jakości obsługi Klienta. Tym bardziej cieszy wyróżnienie w kategorii, która stanowi podstawę działalności firmy z branży e-commerce.

Zobacz opinie Certyfikat
pixel