Kolor i rozmiar produktów

KOLOR I ROZMIAR PRODUKTÓW

Kolory produktów

Zawsze dbamy, aby zdjęcia produktów na stronie denley.pl były profesjonalne. Posiadamy własne studio fotograficzne, które dba o jakość wykonywanych zdjęć. Każde z nich powstaje przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz lamp studyjnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywiste wygląd produktów. Nie mamy jednak wpływu na różnice kolorystyczne wynikające z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze. Monitory LCD często wyświetlają bardzo jasny obraz o żywych kolorach.

Zdjęcia są własnością firmy Bolf Sp. z o.o. Sp.k. Nie udzielamy zgody na ich wykorzystanie, kopiowanie i powielanie bez naszej wiedzy i zgody.


Rozmiar produktów

W naszej ofercie znajduje się ponad 7 000 produktów. Każdy producent ma inną rozmiarówkę. Prosimy nie kierować się rozmiarem z metki, a zapoznać się z tabelą rozmiarów.

Produkty mierzymy na płasko, bez rozciągania, z zapiętymi guzikami lub zasuniętym zamkiem. W celu dopasowania zakupów proponujemy porównać wymiary z tabeli z wymiarami ulubionego produktu.

W każdym modelu mierzona jest jedna sztuka z każdego rozmiaru, dlatego mogą wystąpić różnice w wymiarach podanych w tabeli (tolerancja +/- 3 cm).


pixel