O nas

Marka Denley.pl to przede wszystkim Wy! To tysiące zadowolonych Klientów w Polsce i Europie na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży męskiej i damskiej oraz wyjątkowych i oryginalnych dodatkach i akcesoriach. W naszym sklepie jest już ponad 8 000 produktów! Marka Denley od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Klientów nie tylko w Polsce, ale już w kilkunastu krajach Europy. Poza Polską jesteśmy rozpoznawalni pod marką BOLF i zyskujemy coraz większą popularność między innymi w Czechach, Słowacji, Niemczech, na Węgrzech, czy w Rumunii.

Denley.pl cieszy się ogromnym zaufaniem swoich Klientów. W trakcie ponad 10 lat wytężonej pracy udoskonaliliśmy nasze usługi do maksimum, dzięki czemu z czystym sumieniem możemy zaproponować Wam produkty w świetnej cenie. Słuchamy Was i rozmawiamy z Wami już ponad dekadę, dzięki czemu wiemy co lubicie, co nosicie, za co do nas wracacie i jakiego towaru oczekujecie. Dlatego też poza odzieżą męską proponujemy Wam także coraz większy wachlarz produktów damskich.

Moda jest naszą pasją, nieustannie podążamy dla Was za najnowszymi światowymi trendami. Naszym Klientom oferujemy odzież o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, od casualowej i smart casualowej mody, przed style streetwear i sportswear po klasyczną elegancję. Codziennie udowadniamy, że bycie na czasie idzie w parze z przystępnymi dla wszystkich cenami. Nasze hasło przewodnie brzmi: DENLEY. DAILY. DARING. Proponujemy Wam nowoczesną, odważną modę dla nowoczesnych i pełnych pasji mężczyzn i kobiet.

Na swoim koncie mamy już wiele nagród. Marka Bolf i sklep internetowy Denley.pl zostały wyróżnione między innymi Laurem Klienta, Odkryciem Roku 2012 w kategorii Moda Męska oraz w 2018 roku nagrodą E-gazele Biznesu. Podążając za zainteresowaniami naszych Klientów staramy się także wspierać ważne dla Nich inicjatywy i wydarzenia. W 2020 roku byliśmy oficjalnym sponsorem GALI FAME MMA 8. Wiarygodność i zaufanie do naszej marki jest dla nas priorytetem, dlatego szczególnie dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z dokonanych u nas zakupów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i zapraszamy na zakupy.


Zespół Denley.pl

pixel