7607

O nas

Denley.pl to nowoczesna marka znana już w całej Europie. Nasz sklep oferuje modną odzież i akcesoria wysokiej jakości dla przebojowych mężczyzn, kobiet i dzieci w rozsądnej cenie. Dzięki różnorodności naszych produktów w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Od tych, którym bliski jest minimalizm i funkcjonalny casual do zbuntowanych fanów stylu streetwear.

Sklep uruchomiony został w 2010 roku, a kilku letnie doświadczeń w handlu elektronicznym i sprzedaży wysyłkowej zgodnie z standardami branży e-commerce sprawiło, że rozumiemy i spełniamy Państwa oczekiwania. Z dumą możemy powiedzieć, że grono zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do nas rośnie bardzo szybko.

Moda jest naszą pasją, nieustannie podążamy dla Was za najnowszymi światowymi trendami. Naszym klientom oferujemy odzież o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, udowadniając że dobra jakość idzie w parze z przystępnymi cenami. Owocem pracy i sukcesów stało się stworzenie własnej marki odzieżowej, jaką jest BOLF. Spotkała się ona z bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem naszych klientów. Dziękujemy!

Na swoim koncie mamy już wiele nagród. Marka Bolf i sklep internetowy Denley.pl został wyróżniony między innymi Laurem Klienta, Odkryciem Roku 2012 w kategorii Moda Męska oraz w 2018 roku E-gazele Biznesu.

Wciąż zmieniamy się dla naszych klientów, dbamy o najwyższy standard obsługi i spersonalizowany kontakt. Nasz zespół tworzą wyszkoleni konsultanci i pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalną obsługę oraz sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany. Obecnie nasz sklep jest wiceliderem sprzedaży w sektorze mody męskiej w polskim Internecie.


Wiarygodność marki jest dla nas priorytetem, dlatego szczególnie dbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.


Zespół Denley.pl

pixel