6772

O nas

Denley.pl to przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży odzieży męskiej i klasa sama w sobie. W trakcie ponad 10 lat wytężonej pracy udoskonaliliśmy nasze produkty i usługi do maksimum, dzięki czemu z czystym sumieniem możemy zaproponować naszym Klientom wszystko, co najlepsze. Słuchamy Was i rozmawiamy z Wami już ponad dekadę, dzięki czemu wiemy co lubicie, co nosicie, za co do nas wracacie i jakiego towaru oczekujecie. Dlatego też poza odzieżą męską proponujemy Wam także coraz większy wachlarz produktów damskich.

Dzięki różnorodności naszych produktów w ofercie sklepu nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Od osób, którym bliski jest minimalizm i funkcjonalny casual, przez zafiksowanych na sporcie wyczynowców, po zbuntowanych fanów stylu streetwear. Choć nasz slogan brzmi: FOREVER YOUNG, to nie trafiamy z naszym asortymentem tylko do młodych osób, a mamy stałe, pokaźne grono dojrzałych klientów, którzy są z nami od wielu lat. W naszej odzieży kończyli szkoły, rozpoczynali dorosłe poważne życie, a teraz podbijają świat biznesu i sportu.

Moda jest naszą pasją, nieustannie podążamy dla Was za najnowszymi światowymi trendami. Naszym Klientom oferujemy odzież o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, udowadniając, że dobra jakość idzie w parze z przystępnymi cenami. Owocem długoletniej pracy i sukcesów stało się stworzenie własnej marki odzieżowej BOLF, która wciąż rośnie w siłę i powiększa swoje zasoby, ku zadowoleniu naszych Klientów.

Poza sklepem internetowym Denley.pl w Polsce, prowadzimy także sprzedaż internetową na wielu rynkach europejskich pod marką BOLF, dzięki czemu nasza odzież jest znana i lubiana już w całej Europie. Oferujemy szeroki wybór kolekcji męskich oraz coraz większy wybór odzieży z kolekcji damskich. Wciąż zmieniamy się dla Was, dbamy o najwyższy standard obsługi i spersonalizowany kontakt. Nasz zespół tworzą wyszkoleni konsultanci i pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalną obsługę oraz sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany.

Na swoim koncie mamy już wiele nagród. Marka Bolf i sklep internetowy Denley.pl został wyróżniony między innymi Laurem Klienta, Odkryciem Roku 2012 w kategorii Moda Męska oraz w 2018 roku E-gazele Biznesu. Wiarygodność marki jest dla nas priorytetem, dlatego szczególnie dbamy, aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i zapraszamy na zakupy.


Zespół Denley.pl

pixel