Bielizna męska

Ilość produktów: 153
Rozmiar
  • 1-Ubrania
  • Skarpety
Marka
Kolor
Cena
Oferta
Materiał
Wzór
Dopasowanie
Typ produktu

Bielizna męska

Bielizna męska to przede wszystkim szeroki asortyment slipów oraz bokserek, czyli bielizna intymna, której na co dzień nie widać. Do bielizny męskiej zalicza się też skarpety, podkoszulki, a także bieliznę sportową oraz nocną.

Rodzaje bielizny męskiej

W przypadku bielizny intymnej i skarpet najbardziej komfortowe w noszeniu są modele wykonane z naturalnych tkanin, które gwarantują przewiewność oraz wysoki komfort użytkowania. Dobrze dopasowana do ciała męska bielizna bawełniana – na przykład slipy i obcisłe bokserki (szorty) – powinna być rozciągliwa, więc często zawiera domieszkę elastanu. Z kolei męska bielizna sportowa i nocna powinna dobrze odprowadzać pot>, dlatego też warto rozważyć zakup produktów, w których bawełnę uzupełnia poliester.

Slipy – klasyczna bielizna męska

Jeszcze do niedawna, bo pod koniec XX wieku, dominującym rodzajem męskiej bielizny były slipy, dziś zdetronizowane przez bokserki. Slipy pozbawione są nogawek i zasłaniają ciało od uda do pasa, odsłaniając część pośladków. Dziś wybierane są najczęściej pod eleganckie spodnie garniturowe i inne obcisłe spodnie. Slipy mogą być też bardzo seksowną bielizną męską, z czym z pewnością zgodzi się wiele kobiet. Pozwalają wyeksponować seksualność mężczyzny, więc mogą być też dobrym wyborem w intymnych sytuacjach.

Bokserki – najpopularniejsza bielizna męska

Najczęściej wybieranym obecnie przez panów rodzajem bielizny męskiej są bokserki. Nazwę zawdzięczają rzecz jasna spodenkom, które bokserzy noszą podczas walk. Długie, obszerne modele zapewniają swobodę, którą ceni wielu mężczyzn, jednak potrzeba do nich zdecydowanie luźnych spodni. Nieco bardziej obcisłe, krótsze bokserki typu szorty są zdecydowanie bardziej uniwersalne i można je zakładać pod jeansy lub inne spodnie z w miarę grubego materiału.

Skarpety – ważny element męskiej bielizny

W przeciwieństwie do bokserek, skarpety to ten element męskiej bielizny, który może być widoczny na co dzień. Dlatego ta niepozorna część garderoby powinna być odpowiednio dopasowana do długości i koloru spodni oraz butów. Bardzo dobrze, jeśli motywy barwne nawiązują do pozostałych elementów ubioru.

Zwolennikom klasyki poleca się dobieranie koloru skarpet do spodni i butów. Odważni, eleganccy panowie mogą poeksperymentować z kolorem czy deseniem noszonych skarpet – w 2019 roku jest to modny i wręcz wskazany trend. Nie można jednak zapomnieć, że sandały i mokasyny nosi się zawsze bez skarpet. Bardzo istotna jest także długość skarpet: do strojów sportowych oraz spodni z podwijanymi nogawkami, najlepiej sprawdzą się te krótsze, natomiast do spodni garniturowych oraz eleganckich półbutów, konieczne są dłuższe.

Markowa bielizna męska w sklepie internetowym Denley

Nasz bogaty asortyment gwarantuje szeroki wybór bielizny męskiej. W sklepie internetowym Denley znajdziesz najróżniejsze bokserki w wielu kolorach. Dostępne są modele gładkie, z motywami militarnymi i geometrycznymi oraz w oryginalne wzory, w wersjach luźniejszych lub nieco bardziej obcisłych.

Z kolei panowie preferujący klasyczną bieliznę męską znajdą wygodne slipy. Nasz sklep oferuje także duży wybór skarpetek: od prostych jednobarwnych, poprzez eleganckie z subtelnymi wzorami, po kolorowe skarpetki utrzymane w sportowej stylistyce. Markowa bielizna męska to także podkoszulki typu basic – z węższymi lub szerszymi ramionami oraz plecami pełnymi albo jak w koszulkach zapaśników. Funkcję nocnej bielizny mogą też spełniać wygodne longsleevy z domieszką poliestru. W sklepie Denley każdy pan z łatwością wybierze potrzebną bieliznę, a bokserki, skarpetki, podkoszulki i lonsleevy dostępne są także w wielopakach.

pixel