Sprzedaż hurtowa odzieży online

Sklep Denley.pl oferuje również zakupy hurtowe. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Zamówienie hurtowe złożyć możesz na stronie sklepu www.denley.pl, uprzednio uzyskując status hurtownika rejestrując się w tym miejscu.

Płatności:

Akceptujemy płatności w walucie PLN, EUR, CZK
Numery rachunków:
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK


Dla waluty PLN: 53 1140 1850 0000 2925 9200 1005
Dla waluty EUR: 37 1140 1850 0000 2925 9200 1002
Dla waluty CZK: 15 1140 1850 0000 2925 9200 1010


Bolf Sp. z o.o.
ul Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Do złożenia zamówienia wymagamy akceptacji postanowień regulaminu.
Jeśli kupujący posiada europejski numer identyfikacji podatkowej VAT prosimy o jego podanie wraz z danymi firmy. Koszty transportu i ewentualne cło pokrywa kupujący. Prosimy przed zakupem zapoznać się z warunkami importu oraz taryfami celnym kraju docelowego.

Wysyłka:

Na terenie Polski zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską DPD, na terenie Unii Europejskiej firmą kurierską DHL lub PPL, poza granicami Unii Europejskiej Pocztą Polską. Koszt przesyłki uzależniony będzie od wagi zamówienia.

Sprzedaż hurtowa odzieży Denley to propozycja dla wszystkich sprzedawców, którzy chcieliby mieć w swojej ofercie modne i popularne ubrania marki Denley. Zakupy w sprzedaży hurtowej odzieży online docenią wszyscy właściciele sklepów, którzy cenią sobie wygodę i szanują swój czas. Dzięki zakupom przez Internet można w komfortowych warunkach przeglądać tysiące produktów Denley i wybrać te, które najlepiej pasują do charakteru działalności i profilu sprzedaży

Klienci internetowej sprzedaży hurtowej ubrań mogą liczyć na szybką wysyłkę. Na terenie Polski i Unii Europejskiej korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich. Towar wysyłamy również poza granicę UE – wówczas przesyłka realizowana jest przez Pocztę Polską. Zakupy ze sprzedaży hurtowej ubrań można również odbierać osobiście w sklepie stacjonarnym Denley w Zielonej Górze.

Aby móc skorzystać z usług internetowej sprzedaży hurtowej należy uprzednio wypełnić formularz rejestracji hurtownika. Trzeba tam podać wszystkie dane prowadzonej działalności oraz napisać jej krótki opis. Zapłaty za towar należy dokonać na podane konta internetowe lub za pośrednictwem płatności online jak PayU czy PayPal. Płatności przyjmujemy w złotówkach, euro i czeskich koronach.

Denley w sprzedaży hurtowej online oferuje ubrania, które dostępne są również w sprzedaży detalicznej. To kilka tysięcy produktów dla mężczyzn i kobiet. Są modne, popularne i chętnie wybierane przez klientów. Ich cechy charakterystyczne o modne wzory, nadruki, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Szczególnie warto zwrócić uwagę na szeroki wybór męskich t-shirtów, bluz, dresów i spodni. Wśród damskich na różne rodzaje kurtek, kamizelek i bluz.

Internetowa sprzedaż hurtowa oferuje również bogaty wybór butów męskich – półbutów, obuwia sportowego, codziennego, trampek, traperów z podwyższaną cholewką i wielu innych. Dostępne są również przyciągające uwagę akcesoria – paski czy czapki z daszkiem.

Sprzedaż hurtowa odzieży online to również atrakcyjne ceny, a także, dla stałych klientów, korzystny system rabatowy i promocyjny. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprzedaży hurtowej online. To gwarancja szerokiego wyboru asortymentu i regularnie pojawiających się nowości który będziecie mogli Państwo zaoferować klientom w swoich sklepach.

pixel