Formy płatności

Wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę płatności i ciesz się udanymi zakupami.PayU Szybki przelew

To najchętniej wybierana forma płatności online w Polsce, posiada natychmiastowe księgowanie. Zapłać za swoje zakupy szybkim przelewem, bez logowania się do swojego banku. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu w kilka sekund zapłacisz za swoje zakupy, a potwierdzenie od razu dostaniesz na maila. Skorzystaj z listy dostępnych banków, która będzie widoczna podczas płatności.

BLIK

Dokonaj szybkiej płatności bezgotówkowej za pomocą BLIK, najbardziej innowacyjnego sposobu płatności online w naszym kraju, z którego mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych. Wpisz sześciocyfrowy kod dostępny w mobilnej aplikacji w Twoim smartfonie, następnie potwierdź i gotowe. Płatność będzie zakończona w kilka sekund, a potwierdzenie otrzymasz na maila.

Przelew zwykły

Możesz także skorzystać ze zwykłego przelewu. Podczas składania zamówienia zostanie wygenerowany druczek, na którym znajdziesz wszelkie dane potrzebne do dokonania płatności za zakupy. Możesz go wydrukować i udać się do banku lub przepisać dane do formularza płatności online w swoim banku. Księgowanie w przypadku tej formy trwa nieco dłużej niż przy szybkim przelewie i BLIKu.

Dane do przelewu

Bolf Sp. z o.o.
ul. Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Nr. konta: 53 1140 1850 0000 2925 9200 1005
SWIFT/BIC : BREXPLPWMBK

Karta płatnicza

Płatność kartą płatniczą to również bardzo bezpieczne rozwiązanie, obsługiwane przez zaufanych operatorów. Jest szybkie i proste. W wyświetlającym się formularzu wpisz swój adres e-mail, dane właściciela karty oraz numer swojej karty płatniczej lub kredytowej, następnie potwierdź kodem CVV lub CVC znajdującym się na odwrocie karty i gotowe. Potwierdzenie transakcji oczywiście otrzymasz na maila.

PayPal

Jeśli posiadasz konto PayPal i masz na nim środki, ta forma płatności będzie dla Ciebie z pewnością najwygodniejsza. Dzięki PayPal jesteś chroniony w internecie i nie przekazujesz sprzedającym żadnych informacji finansowych o sobie, nie musisz podawać numeru karty, nazwy banku, w jakim masz konto, ani żadnych podobnych informacji. Po prostu płacisz za zakupy ze swojej „portmonetki” PayPal.

Google Pay

Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz tą płatność, a następnie zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Apple Pay

Wybierz usługę Apple Pay, następnie zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności z domyślnie zaznaczonym polem Apple Pay. Potwierdź transakcję, skanując odcisk palca lub twarz.

Płatność ratalna

Możesz zapłacić za zakupy w systemie ratalnym. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz dokonać u nas większych zakupów, a w danej chwili nie posiadasz wystarczającej ilości środków na koncie. Rozłóż koszty na raty i ciesz się zakupionymi produktami spłacając je w niewielkich i mniej obciążających kwotach przez kilka następnych tygodni lub miesięcy. Płatność ratalna jest również bardzo bezpieczna i obsługiwana przez zaufane firmy.

PayPo - Zapłać później

Z PayPo możesz zrobić w naszym sklepie zakupy z odroczonym terminem płatności. Wybierz PayPo jako metodę płatności w koszyku zakupowym, podaj swoje podstawowe dane (m.in. PESEL), a następnie potwierdź transakcję kodem SMS. PayPo opłaci Twoje zamówienie w naszym sklepie, a Ty spłacisz należność do PayPo później.

Więcej na temat płatności PayPo: tutaj.

Twisto | PayU Płacę później

Wybierz Twisto i zapłać za swoje zakupy za 30 dni. Ta forma płatności pozwoli Ci zrobić zakupy o wartości od 1 zł do nawet 1500 zł bez konieczności opłacenia ich od razu. Wybierz Twisto, a PayU przekaże środki do e-sklepu w Twoim imieniu, dzięki czemu Ty będziesz mógł zapłacić za nie dopiero za 30 dni. Zarejestrowani klienci Twisto mogą zapłacić za swoje zakupy nawet do 45 dni, beż żadnych dodatkowych opłat! To idealne rozwiązanie gdy chcesz przesunąć swoje wydatki na kolejny miesiąc bądź sprawdzić produkty przed opłaceniem ich.

Pobranie

To klasyczna forma płatności istniejąca od dziesiątków lat, od której obecnie się odchodzi, aczkolwiek wciąż jest dostępna dla osób, które nie chcą lub nie potrafią obsługiwać płatności online. Możesz zapłacić kurierowi gotówką lub kartą (u niektórych przewoźników) w momencie odbioru paczki. Korzystaj z tej opcji tylko w podbramkowych sytuacjach, w dobie pandemii zalecane jest bowiem używanie płatności online. Ilość możliwości płatności online jest tak duża, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.


pixel