W koszyku znajduje się już karta podarunkowa, aby zamówić ten produkt dokończ aktualne zakupy i złóż osobne zamówienie!
7760

Kurtki przejściowe damskie

Ilość produktów: 17

Kurtki przejściowe damskie

Kurtki przejściowe damskie znajdują się w szafie każdej kobiety. Przydadzą się zarówno wiosną jak i jesienią, gdy temperatura na zewnątrz utrzymuje się w granicach 5-12 stopni Celsjusza. Dodatkowo, kurtki damskie przejściowe sprawdzą się także w wietrzne lub deszczowe dni, chroniąc przed zimnem i opadami (szczególnie dobrze nadają się do tego kurtki przejściowe damskie z kapturem).

Sklep Denley oferuje damskie kurtki przejściowe wykonane z różnych materiałów; dostępne są także różne rozmiary, w tym kurtki przejściowe damskie XXL. W asortymencie znajdują się zarówno kurtki damskie przejściowe pikowane (idealne na znacznie chłodniejsze dni) jak i kurtki przejściowe damskie sportowe (nieco lżejsze od kurtek przejściowych pikowanych damskich) – dla pań, które prowadzą aktywny tryb życia. Kobiety, które preferują bardziej casualowe stylizacje lub po prostu cenią wygodę, z pewnością wybiorą kurtki damskie przejściowe z kapturem.

Kurtki wiosenne damskie: kiedy przyroda budzi się do życia
Kiedy temperatura na dworze stopniowo rośnie, ale wciąż jest zbyt niska, by wyjść w samym sweterku, najlepszym wyborem będą kurtki damskie wiosenne. Są zazwyczaj nieco lżejsze i o innym kroju niż kurtki damskie wiosenne. W Denley można kupić wiosenne kurtki damskie w różnych kolorach (przeważa granat, czerń i szarości, ale nie brakuje również przejściowych kurtek damskich z mocnymi, energetycznymi akcentami kolorystycznymi). Dostępne są zarówno kurtki damskie sportowe wiosenne jak i kurtki wiosenne damskie pikowane. Kurtki sportowe damskie wiosenne to idealna opcja dla pań, które po zimie chcą wrócić do regularnych treningów lub po prostu wolą nieco swobodniejszą stylizację z pazurem. Kurtka wiosenna damska w tym wydaniu sprawdzi się zarówno na spacerach jak i podczas nieco intensywniejszej aktywności (takiej jak np. wspinaczka górska). Na większe wyjścia świetnie nadają się eleganckie kurtki wiosenne damskie.

Kurtki jesienne damskie: gdy dni stają się coraz chłodniejsze
Kurtki damskie jesienne są niemal tak samo popularne jak płaszcze i trencze, a z pewnością – są bardziej uniwersalne.

Wiele pań upodobało sobie szczególnie kurtki pikowane jesienne damskie. Nic dziwnego – kurtki jesienne pikowane damskie noszą nawet największe gwiazdy muzyki czy filmu. Damskie kurtki jesienne tego rodzaju dobrze chronią przed niską temperaturą i przeszywającym wiatrem. Modne kurtki jesienne damskie to w tym sezonie przede wszystkim kurtki jesienne damskie sportowe i kurtki jesienne z kapturem damskie.

Jesienne kurtki damskie, podobnie jak wiosenne, są dostępne w Denley w różnych rozmiarach – kurtki jesienne damskie duże rozmiary (w tym kurtki jesienne damskie XXL) również znajdują się w ofercie. Nie brakuje też tanich kurtek jesiennych damskich, które można kupić w Denley niezależnie od pory roku.

W asortymencie sklepu Denley nie ma kurtek jesiennych damskich Cropp, kurtek przejściowych damskich 4F (w tym kurtek jesiennych damskich 4F).

Kurtki wiosenno - jesienne damskie: najbardziej uniwersalne ze wszystkich
Niektóre panie mają problem z określeniem, czy wolą kurtkę damską wiosenną czy jesienną. Dla tych, które nie mogą się zdecydować, najlepszym rozwiązaniem może być kurtka przejściowa damska, łącząca cechy kurtek na obie pory roku. Kurtka wiosenno - jesienna jest uszyta z nieco innego materiału niż kurtka wiosenna damska; lepiej chroni zwłaszcza przed chłodnym wiatrem.

pixel