W co się ubrać na mecz przed TV?

2020-01-30
W co się ubrać na mecz przed TV?

Mundial 2018 startuje 14 czerwca, a finał imprezy przewidziany jest na 15 lipca. Oznacza to, że czekają nas aż 64 spotkania, w tym starcia reprezentacji Polski z rywalami z grupy H. Z Senegalem, z Kolumbią i z Japonią. Przeczytaj też: „Ważne fakty o rywalach Polski na Mundialu 2018!”. Część z Was z pewnością będzie mieć okazję zobaczyć rywalizację poszczególnych drużyn na żywo, jednak lwia część będzie kibicować piłkarzom przed telewizorami. Dlatego już dziś postanowiliśmy rozwiązać dylemat, który z pewnością pojawi się w najbliższych tygodniach – w co się ubrać na mecz przed TV?

W co się ubrać na mecz przed TV?

  • Wszystko zależy od tego – gdzie ten telewizor jest. Jeśli będziesz oglądać go z kanapy, u siebie w domu – to właściwie nie są ci potrzebne nasze wskazówki Możesz oglądać go choćby w gaciach. Byleby wygodne były Jeśli takowych nie posiadasz – modne i wygodne męskie podkoszulki, bokserki i slipy znajdziesz na Denley.pl. Biało – czerwone też się znajdą. Dres też da radę
  • Jeżeli wybierasz się do kumpla, na wspólne oglądanie z ziomkami – ubierz się po prostu wygodnie. Sprawdzą się jeansy lub shorty jeansowe (długość spodni w zależności od pogody panującej na zewnątrz) i T-shirt. Możesz wybrać model patriotyczny np. koszulka z orzełkiem na piersi, możesz też pokombinować z kolorami. Oglądając mecz reprezentacji naszego kraju załóż np. dwa T-shirty – pod spód biały, na wierzch czerwony. W razie gola, którego oczywiście oczekujemy – będziesz mógł triumfalnie zedrzeć koszulkę z wierzchu i przez chwilę, odsłaniając biel – zamanifestować przywiązanie do flagi! Jeśli lubicie się bawić – zadbajcie o biało-czerwone gadżety.
  • Look w klimacie patriotycznym sprawdzi się również podczas wyjścia do pubu, klubu, czy ogródka piwnego na mecz na dużym ekranie. Czerwone chinosy i biała koszulka z kołnierzykiem w serek zrobią efekt, jeśli jednak chcesz wyglądać mniej spektakularnie – wystarczy zabrać ze sobą szalik kibica. Wybierając się na spotkania drużyn z innych grup – postaw na stylizację casualową dostosowaną do pogody.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel