To już w poniedziałek. Charytatywna akcja „Gem, skecz, mecz”. Wystąpią m.in. Laskowik, Jachimek czy Janowski

2019-12-09
To już w poniedziałek. Charytatywna akcja „Gem, skecz, mecz”. Wystąpią m.in. Laskowik, Jachimek czy Janowski

Po raz pierwszy w Polsce! Artyści zaprezentują sportowe skecze, ale improwizowane na korcie tenisowym, a nie kabaretowej scenie. Będzie się działo!

Impreza rozpocznie się o 17, w najbliższy poniedziałek (12 czerwca), na korcie centralnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Organizatorzy otworzą bramy już godzinę wcześniej.

Swoje siły na korcie zmierzą dwie ekipy. Małolepsi, w składzie: Ada Borek (Kabaret Nowaki), Zenon LaskowikTomasz JachimekKamil Piróg (Kabaret Nowaki), Mariusz Kałamaga oraz Cieńkodobrzy, czyli: Robert Janowski (Jaka to melodia?), Radek Bielecki (Kabaret Neo-Nówka), Sasza Żejmo (Kabaret Jurki), Waldemar Sierański (Kabaret Koń Polski), Leszek Malinowski (Kabaret Koń Polski), Henryk Sawka (ZASTĘPSTWO zawodnika).

W rolę żywiołowej reporterki wcieli się Joanna Kołaczkowska (Kabaret Hrabi). Wszelkiej pomocy, w tym medycznej udzielą: Wojtek Kamiński (Kabaret Jurki) i Aleksander Adamczyk (OLO MIM).

Całość dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na dzieci z Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 4 w Zielonej Górze, które marzą o wyjazdach biwakowych na wakacje!

Bilety wstępu 25 zł. Całość dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na dzieci z Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 4 w Zielonej Górze, które marzą o wyjazdach biwakowych na wakacje!

Każdy zawodnik oraz sędzia zaopatrzeni będą w mikroporty, co umożliwi komentarz na bieżąco wydarzeń na korcie oraz każdego zagrania.

– Mecz tenisowy w formie improwizowanego skeczu będzie niezapomnianym widowiskiem dla każdego! Drużynowy mecz deblowy odbywa się do dwóch wygranych setów. Para, która wygrywa gema zostaje w niezmienionym składzie, do czasu rozegrania pierwszego punktu w gemie. Przegrana para zamienia się z dwoma następnymi partnerami z drużyny.Jednorazowe zmiany zawodników podczas trwającego gema. Decyduje kapitan. Musicie to zobaczyć! – zachęcają organizatorzy.

Każdy zawodnik oraz sędzia zaopatrzeni będą w mikroporty, co umożliwi komentarz na bieżąco wydarzeń na korcie oraz każdego zagrania.

Marka Denley jest jednym z głównych partnerów imprezy.

– Konsekwentnie realizujemy misję, w ramach której wspieramy przedsięwzięcia charytatywne. Cel imprezy jest bardzo szczytny i dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się na jej wsparcie – podkreśla dyrektor handlowy w firmie Denley Roger Cicholaz.

Zapraszamy!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel