Po czym poznać, że ona mnie kocha?

2018-09-08
Po czym poznać, że ona mnie kocha?

Oczywiście w kontekście damsko-męskich relacji i związków. Po czym poznać, że ona mnie kocha… To pytane spędza ci sen z powiek równie mocno co przysłowiowe, latające w twoim brzuchu motyle? Nie możesz się skoncentrować, męczy cię to? Pędzimy ci na ratunek i podpowiadamy!

Po czym poznać, że ona mnie kocha? Oto 5 sygnałów!

1.Przez twe oczy…

po czym poznać, że ona mnie kocha
Głębokie spojrzenia – oznaki miłości. Denley.pl

Nie licz, że kiedykolwiek w 100% zrozumiesz kobietę, bo gdy ona np. mówi „nie”, to często znaczy, że jednak tak… Choć szczera rozmowa to najlepsza droga do celu, to jednak możesz się z nią nie dogadać, szczególnie jeśli będziesz próbował wydobyć istotną dla ciebie informację w pokrętny sposób To już lepiej spróbuj coś wyczytać z mowy ciała i… z oczu! Jeśli dostrzeżesz, że dziewczyna wodzi za tobą spojrzeniem, „łapie” twój wzrok, a gdy już jej się uda – patrzy w twoje oczy głęboko… – wiedz przyjacielu, że coś jest na rzeczy!

2. Zawsze przy tobie.

Ale prawdziwa miłość to nie tylko maślane oczy To z pewnością brak syndromu odrzucenia. Kobieta zakochana – będzie szukać z tobą kontaktu. Z tęsknoty, z chęci bycia jak najbliżej ciebie. A gdy już będziecie spędzać czas w swoim towarzystwie (również wśród innych) – ona będzie uważnie cię słuchać, zwracać się w twoją stronę. Zawszę będzie chciała się z tobą spotkać, pogadać, opisze na sms. Będzie wykazywać zainteresowanie, inicjować spotkania.

3. Wszystko o tobie…

I będzie chciała dużo o tobie wiedzieć! Jeśli nie jesteś jej obojętny – ona będzie gromadzić informacje na twój temat, doskonale pamiętać szczegóły wszystkich waszych rozmów. Może zabłyśnie wiedzą, która jest związana z twoimi zainteresowaniami, może będzie zadawać ci dużo pytań, zgłębiać wiedzę… wyłapuj takie sygnały – to oznaki, że jesteś dla niej ważny!

4. Jest piękna!

Po czym poznać, że ona mnie kocha?- Oznaką może być odwzajemniony dotyk, pocałunek… Denley.pl

Co ją widzisz – to kopara ci opada! Jeśli ona coś do ciebie czuje – to na pewno będzie starać się, by zawsze atrakcyjnie wyglądać. Wyselekcjonowane, modne ubrania, nienaganny makijaż… Na tym właśnie polega sztuka uwodzenia!

5. Rzuca wszystko i idzie się całować!

Jeśli kocha – będzie odwzajemniać pocałunki, tulić się do ciebie, szukać kontaktu cielesnego. A to wszystko z czułością! Będzie liczyć się dla niej każde, nawet najmniejsze muśnięcie dłonią. Z pewnością to dostrzeżesz!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel