Najważniejsze męskie kurtki i płaszcze w 2020!

2020-01-03
Najważniejsze męskie kurtki i płaszcze w 2020!

Choć póki co śniegu jak na lekarstwo i uraczyć nim się można jedynie w górach, to jednak zima w pełni! Kto wie? Może lada dzień biały puch nas zaskoczy i wtedy już nie będzie czasu na poszukiwania najmodniejszych modeli?! Sprawdźcie najważniejsze męskie kurtki i płaszcze w 2020! Ta zrównoważona mieszanka klasyki i współczesności zaklęta w ubraniach wierzchnich to recepta na świetny wygląd w całym roku inaugurującym niezapomniane lata 20-ste!

Najważniejsze modowo męskie kurtki i płaszcze, które warto nosić w tym roku zabezpieczą cię tak przed rozmaitymi warunkami atmosferycznymi, jak i przed nietrafionymi zakupami! To co będziemy nosić?

Na początek model, który odrodził się w świadomości modowej niczym feniks z popiołów! Męski płaszcz w kratę! Must have, który potrafi nadać charakteru nawet najprostszej, najnudniejszej, najbardziej monochromatycznej stylizacji. Fenomenalny, fitujący z neutralnymi ubraniami, odważny! Przeczytaj też: „Hot alert! Męski płaszcz w kratę!”. 

męski płaszcz w kratę
Denley.pl

Kolejny niezbędnik na twojej liście okryć wierzchnich to kurtka puffer. Przeczytaj też: „Przewodnik po kurtkach męskich: puffer”. Dawniej doceniana przez profesjonalistów zimowych aktywności, dziś baza stylu streetwear. Tzw. rozdymka to teraz uniwersalny model, który świetnie podkręci miejską stylizację – tak z casualowym garniturem, jak i z jeansami.

męskie kurtki 2020
Puffer – totalny must have, jeśli idzie o męskie kurtki w 2020 roku! Denley.pl

A na wiosnę i na jesień – oczywiście trencz! Ten męski płaszcz nieocieplany to klasyk, którego styl nie zmienił się od I WŚ, i w tym sezonie żaden inny model palmy pierwszeństwa mu nie odbierze! Ponadczasowa forma, funkcjonalność i zdrowa dawka staromodnej męskości to jego cechy charakterystyczne!

Podobnie jak kurtce rodem z bombowców. Zimowa bomberka w tym roku to podstawa, ale oczywiście, w zanadrzu – zawsze warto mieć również jej wersję wiosenno – letnią. Te wszechstronne modele najdoskonalej sprawdzają się w swobodnym kontekście i w takim duchu będziemy je w tym roku nosić!

A jak kurtka bomberka to i oczywiście – parka. Kolejny klasyk. Tyle, że w 2020 kurtki parki zmieniają trochę swój imaż i wpisują się stylem w nurt Technical. Najmodniejsze modele są teraz wyposażane w kieszenie z patkami, otwory wentylacyjne pod pachami i w bardzo surowy design.

kurtka parka denley
Kurtka parka w nurcie Technical. Trend 2020. Denley.pl

Płaszcz dwurzędowy! Twój magiczny sposób na szybką metamorfozę! Czy do spodni jeansowych czy do trampek – nakładasz dwurzędówkę i od razu wyglądasz lepiej! Bardziej spektakularnie!

płaszcz dwurzędowy
Płaszcz dwurzędowy. Model, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Denley.pl

Do mody wracają też płaszcze teksturowane. Sztruksowe, kaszmirowe, w jodełkę. Z pewnością będą one hitem końcówki roku! Pomyśl o tym już dziś!

I pamiętaj o kożuchach! Pisaliśmy już o nich jakiś czas temu. Przeczytaj: „Przewodnik po kurtkach męskich: kożuch”. Ten model zalicza właśnie swój wielki powrót!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel