Must have! 3 bluzy, które warto sobie sprawić w 2018'

2018-01-01
Must have! 3 bluzy, które warto sobie sprawić w 2018'

Męska garderoba najlepiej sprawdza się wtedy, gdy w przeważającej części stawia się na klasykę. I to klasyki w postaci bluz męskich powinny zajmować znaczną powierzchnię w każdej szafie należącej do faceta. Ale oczywiście dobrze jest podążać również za trendami i korzystać z tego, że w modę wpisana jest nieustanna zmiana. Byłoby niesamowicie nudno, gdybyś całe życie przelatał w chinosach i białej koszuli Taka stylizacja zawsze jest ok, ale akcenty sportowe, dopasowane do okoliczności – nadają twojemu look’owi kolorytu. I świetnie wykorzystać do tego można bluzy męskie!

3 bluzy, które trzeba mieć w 2018′!

Klasyczna bluza dresowa na zamek. Ponadczasowy model, bez którego wprost nie można się obejść. Ciepła, miła w dotyku, komfortowa do noszenia na co dzień. Możesz wkładać ją w domu, pod kurtkę puchową, parkę i ramoneskę. Podczas uprawiania wszelkich aktywności, podczas których liczy się dla ciebie wygoda. Od czytania książki na sofie, poprzez rajd zakupowy po sklepach, aż po jogging w parku. Grube bluzy dresowe zapinane na zamek, zwłaszcza w odcieniach czerni, szarości czy granatu pasują do wszystkiego i w dodatku nie trzeba ich prasować Kilka jednokolorowych modeli warto mieć zawsze w zanadrzu. Przydadzą ci się również bluzy z najmodniejszymi akcentami.

Długa bluza męska to propozycja dla indywidualistów o własnym, konkretnym, wypracowanym stylu. Modele bluz przedłużanych są zwykle minimalistyczne i wpisane charakterem w klimat dużego miasta. Czasem cechuje je asymetria lub inspirujący nadruk. Przedłużane bluzy świetnie korespondują z joggerami, spodniami baggy i modelami slim.

Bluza bez kaptura – gładką, w neutralnym kolorze – założysz nawet do casualowych spodni. Ale w 2018′ na topie będą przede wszystkim bluzy z nadrukami. Od zabawnych dinozaurów, po okazałe logotypy marek. Must have!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel