Modne koszule? Dżinsowe oraz w kratę! No i najlepiej, żeby były kolorowe.

2019-12-09
Modne koszule? Dżinsowe oraz w kratę! No i najlepiej, żeby były kolorowe.

Naszywki, przetarcia, printy czy kolorowe nadruki – to wszystko sprawi, że nasze koszule będą modne i na topie.

Wiosna już w pełni. Choć jak podpowiada przysłowie „kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata”, możemy się jeszcze w tym miesiącu spodziewać kilku chłodniejszych dni, to zdecydowanie najwyższy czas pomyśleć o tym, żeby naszą garderobę wzbogacić o kilka modnych koszul.

Jakie są teraz na topie? Zdaniem specjalistów warto pomyśleć o koszulach w kratę oraz dżinsowych. Jednak nieco innych, niż klasyczne.

– To prawda. Aktualnie najmodniejsze są te dwa rodzaje koszul, ale okraszone zdobieniami – podpowiada stylista marki Denley Paweł Zabielski. – Jakimi? Wszelkiego rodzaju naszywki czy przetarcia są mile widziane. Podobnie zresztą, jak i printy czy kolorowe nadruki. Niewykluczona jest także mieszanina dżinsu i kraty.

Warto pamiętać, że koszula casualowa musi być wygodna.  Dlatego między innymi  kołnierzyk, jak i ona cała, powinny być wykonane z miękkiej tkaniny

Według fachowców, obecnie w modzie panuje trend na wyróżnianie się z tłumu. Dlatego wybierając kolorystykę naszych koszul warto postawić na barwy typowo wiosenne i żywe, np. czerwień, zieleń, czy granat.

– Warto pamiętać, że koszula casualowa musi być wygodna.  Dlatego między innymi  kołnierzyk, jak i ona cała, powinny być wykonane z miękkiej tkaniny. Poczucie komfortu dla właściciela jest bardzo ważne – dodaje Paweł Zabielski.

Aby spełnić współczesne, modowe wymagania można też wyróżnić się… guzikami. – Dobrze będzie, jeśli i one będą kolorowe – podsumowuje stylista.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel