Marka Denley została laureatem Rankingu Programu Wiarygodne Opinie 2017!

2019-12-10
Marka Denley została laureatem Rankingu Programu Wiarygodne Opinie 2017!

Kolejny sukces marki Denley. Tym razem zielonogórska firma wywalczyła laur w Rankingu Wiarygodne Opinie 2017.

To była już czwarta edycja zestawienia najlepiej ocenianych sklepów, zaprezentowana przez Porównywarkę Cen Okazje.info.

Lista finalistów powstała na podstawie opinii klientów, które wystawiono w 2017 roku. Sklepy zakwalifikowane do rankingu charakteryzują się najwyższym poziomem obsługi i zostały wyróżnione specjalnymi odznaczeniami „Finalista Wiarygodne Opinie 2017″.

– Dla nas to wyróżnienie jest szczególnie cenne i wartościowe. Ranking oparto bowiem o opinie naszych klientów, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze. Budowanie zaufania z nimi, to dla nas jedno z najistotniejszych zadań  – nie ukrywają radości szefowie firmy Denley.

Dla nas to wyróżnienie jest szczególnie cenne i wartościowe. Ranking oparto bowiem o opinie naszych klientów, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze.

Muszę przyznać, że zostałem miło zaskoczony jakością obsługi i do tego wymiary zgodne z tabelą.”, „Marynarka ze świetnego materiału, szybka dostawa i atrakcyjne ceny.”, „Wszystko w jak najlepszym porządku. Błyskawiczna wysyłka. Ceny atrakcyjne szczególnie po promocjach.”, „Kupiłam w sklepie Denley 3 kurtki męskie i kilka koszulek, ze wszystkich zakupów jestem zadowolona. Wszystko zgodne z opisem, dobre gatunkowo i w bardzo przystępnych cenach. Przesyłka błyskawiczna. Bezapelacyjnie polecam ten sklep.” – to tylko kilka przykładowych opinii klientów na temat marki Denley. Aż 95 procent z nich było pozytywnych.

Warto podkreślić, że od 2013 roku na Porównywarce Cen Okazje.info klienci oceniali markę Denley ponad 60 000 razy!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel