Jak zaplanować randkę w domu, nie wychodząc z domu?

2017-03-23
Jak zaplanować randkę w domu, nie wychodząc z domu?

Współczesna technologia pozwala nam zaplanować taką intymną randkę, która może obfitować w niespodzianki albo wręcz przeciwnie – być czasem na nicnierobienie – dosłownie nie wychodząc z domu. Czemu by więc nie skorzystać z okazji na romantyczny wieczór we dwoje bez wielkiego wysiłku? Same plusy! Karta podarunkowa, dobre jedzenie i telewizja internetowa. Dowiedz się co je łączy i dzięki poniższym wskazówkom zaplanuj i zorganizuj Wasz wspólny wieczór w nowoczesny sposób. Online!

Jak zaplanować fajną randkę nie wychodząc z domu?

  • Przede wszystkim zajmij się romantyczną oprawą! Miła randka w domu nie może obyć się bez muzyki i dobrego kina! Twoje szczęście, że w dzisiejszych czasach nie musisz biec do wypożyczalni, a potem zastanawiać się co byłoby lepsze… Wasze ulubione kreskówki, film o wielkiej miłości czy komedia? Możecie zanurzyć się pod kocem lub rozsiąść wygodnie na sofie i wspólnie zdecydować co chcecie razem obejrzeć. Takie rozwiązania zapewniają wypożyczalnie internetowe – wśród nich największy i najpopularniejszy na świecie Netflix. Wystarczy subskrypcja i już możecie otworzyć bibliotekę tytułów i spędzić wieczór przy filmie lub całą noc przy nowym sezonie interesującego serialu.
  • A jak oglądanie, to też oczywiście jedzenie. Jak zorganizować pożywkę dla zmysłów nie wychodząc z domu? Nie radzę robić, a właściwie czarować dania z jedynych dostępnych składników jakie masz w lodówce typu wczorajszy makaron i jajka. To nie serial kulinarny o szefach kuchni i cudu nie będzie. Postaw na inne rozwiązania. Możesz zamówić pizzę, ale skoro to randka, a nie wieczór z kumplami – lepiej postaw na inne włoskie przysmaki. Skorzystaj z cateringu z jakiejś fajnej restauracji, zamów deskę serów, wino, sałatki i będzie git. Wieczór możecie spędzić też na wspólnym gotowaniu, co bardzo zbliża i może być świetną zabawą. I też nie musisz wychodzić z domu żeby to ogarnąć. Wystarczy złożyć zamówienie online, w jednym z lokalnych sklepów i zaczekać na dostawę świeżych produktów.
  • W domu czy nie w domu – okaż szacunek swojej dziewczynie i na randkę, nawet w zaciszu domowym, ubierz  się schludnie. Podaruj sobie rozciągnięte dresy i wymięty T-shirt. Zamiast tego możesz np. włożyć spodnie jeansowe albo modne chinosy i koszulę. Mnóstwo inspiracji i świetnych ubrań znajdziesz w sklepie online Denley.pl. Możesz wybrać sobie odpowiednią stylówkę i złożyć zamówienie, a potem już tylko czekać na kuriera, który dostarczy Ci outfit.
  • Twojej partnerce z pewnością będzie miło, jeśli wieczór zaakcentujesz jakąś niespodzianką przygotowaną specjalnie dla niej. Ponadczasowe są oczywiście kwiaty – bukiet możesz zamówić w kwiaciarni przez internet lub telefonicznie. Możesz też zorganizować domowe SPA albo sprawić jej prezent. Jeśli Twoja dziewczyna interesuje się tematyką modową, z pewnością ucieszy ją i zaskoczy – karta podarunkowa z designerskim motywem i specjalną wiadomością od Ciebie. Karta podarunkowa to świetny pomysł również z Twojej perspektywy. Nie musisz wychodzić z domu by ją kupić. Wystarczy kilka kliknięć na smartonie. No i oczywiście możecie spędzić wspólny czas wybierając się na wirtualne zakupy.

A teraz wcielaj plan w życie i bawcie się dobrze!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel