Jak tańczyć w klubie?

2018-11-13
Jak tańczyć w klubie?
jak tańczyć w klubie
Chinosy – najpopularniejsze spodnie casualowe, idealne na balety! Eleganckie i wygodne. Dostępne w Denley.pl

Zdradzimy ci kilka porad dotyczących tego – jak tańczyć w klubie?!

Przede wszystkim kolego – więcej pewności siebie! Nie musisz być wybitnym tancerzem, żeby zawojować, a nawet zdominować parkiet! W dyskotece chodzi przede wszystkim o to, żeby wyluzować i dobrze się bawić, a praktyka czyni mistrza! Przeczytaj też: „Jak być facetem z charyzmą?”.

Musisz się zrelaksować! Czy procenty ci w tym pomogą? Pewnie trochę też, ale nie przesadź! Żeby twardo (a zarazem płynnie) stąpać po ziemi tanecznym krokiem – przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jesteś fajnym gościem! Bo jesteś! Jeśli na balety ubierzesz się fajne i modnie (mega outfity do klubu znajdziesz w sklepie Denley.pl), zadbasz o fryzurę i wszystkie pozostałe elementy wyglądu zewnętrznego – poczujesz się świetnie we własnej skórze i bez oporów wyjdziesz na parkiet! Przejrzyj nasz blog, a poznasz wszelkie tipy, które pozwolą ci zostać królem clubbingu i życia!

Wciąż nie jesteś przekonany? W domu słuchaj dużo rytmicznej muzy i ćwicz przed lustrem! Odpal You Tube i zobacz – jak robią to inni. Będąc w klubie techno czy innym, skoro i tak siedzisz przy piwie – poobserwuj!

jak tańczyć w klubie z dziewczynąJak tańczyć w klubie – solo?

Po prostu dołącz do grupy znajomych, wśród których poczujesz się pewniej i bujaj się w rytm setów, a sam się przekonasz, że twoje ruchy szybko nabiorą płynności. Słuchaj muzyki, nie skupiaj się na krokach i ruchach, tylko na jej rytmie. Rozluźnij się na maksa i niech twoje ruchy będą proste – nie próbuj nikomu imponować. Jeśli to zrobisz – zupełnie naturalnie zaczniesz rytmicznie poruszać ciałem, bo każdy taniec jest emocją, a nie popisem.

Jak tańczyć w parze z dziewczyną?

Parkiet to świetne miejsce spotkań i możesz tam poznać fajną laskę. Nie znasz dziewczyny, ale ci się podoba? Przełam lody w kulturalny sposób – przedstaw się, przywitaj.

Tańcząc nie tyle razem, co obok siebie – uśmiechaj się, utrzymuj kontakt wzrokowy. Robiąc to w bliższej relacji – trzymaj dłonie na talii partnerki lub biodrach (jeśli poczujesz, że masz na ten ruch przyzwolenie), pewnie złap ją za rękę, poprowadź co jakiś czas do obrotu. Złapcie wspólny rytm, dajcie się porwać muzyce i będzie dobrze!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel