Jak i z czym nosić obcisłe spodnie?

2021-09-21
Jak i z czym nosić obcisłe spodnie?

Jakie kroje spodni są obecnie najbardziej modne? Czy obcisłe spodnie damskie i obcisłe spodnie męskie wciąż robią taką furorę na wybiegach mody i światowych ulicach, jak jeszcze kilka lat temu? Spodnie wbrew pozorom mogą mieć bardzo wiele krojów i wzorów, choć wydawać by się mogło, że jest to ta część garderoby, która jest raczej nudna, absolutnie nie jest to prawda. Każda dekada ma swoje najbardziej trendy kroje spodni, w latach siedemdziesiątych triumfowały dzwony, w latach osiemdziesiątych spodnie z wysokim stanem, a w latach dziewięćdziesiątych spodnie o kroju regular. Obecnie od kilku lat najmodniejsze są spodnie rurki, a więc te obcisłe i jak najbardziej przylegające do ciała. Mowa tu zarówno o jeansach, jak i legginsach, czy innych spodniach materiałowych typu chinosy.

Odzież damska i męska zmienia się wraz z upływem lat. Moda jest bardzo szerokim pojęciem, zmienia się wraz z rozwojem społeczeństw zarówno pod względem technicznym, naukowym, społecznym, jak i pod względem wygody. Od kilkunastu lat moda idzie w kierunku już nie tylko szokowania i oryginalnego wyglądu, jak to było wcześniej, ale skupia się przede wszystkim na wygodzie i połączeniu jej z dobrym wyglądem. Stąd taka popularność obcisłych spodni w modzie damskiej i męskiej. Nowości z tej kategorii możesz znaleźć pod linkami: spodnie damskie oraz spodnie męskie w sklepie internetowym Denley.pl.

Obcisłe spodnie - komu pasują?

Komu pasują obcisłe spodnie? Czy każdy może je nosić? Z pewnością są one przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. A do jakiej sylwetki pasują takie spodnie? Spodnie rurki, slim fit, czy skinny fit opinają nogi, a co za tym idzie, uwydatniają zarówno ich plusy, jak i minusy. Warto o tym pamiętać decydując się na noszenie obcisłych spodni. Jeśli zatem uważasz swoje nogi za niewystarczająco szczupłe, musisz się liczyć z tym, że spodnie rurki to podkreślą. W tej sytuacji warto szukać raczej ciemnych produktów. Postaw na czarne obcisłe spodnie, jeśli wygląd Twoich nóg nie satysfakcjonuje Cię w pełni.

Z czym nie łączyć obcisłych spodni?

Czy są jakieś specyficzne części garderoby, z którymi lepiej nie łączyć obcisłych spodni? Jakie ubrania do nich należą? Wszystko zależy od tego, jaką masz sylwetkę i jaki efekt chcesz osiągnąć za pomocą swojej stylizacji. Osoby zbyt drobne na przykład, podobnie jak osoby o kilku nadmiernych kilogramach nie powinny łączyć obcisłych jeansów, czy legginsów z równie obcisłymi górnymi częściami. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku może to nie wyglądać dobrze. O tyle, o ile legginsy można łączyć z tunikami, to w przypadku jeansów należy sobie to odpuścić. Podobnie jest z sukienkami, do legginsów tak, do jeansowych rurek już nie, nawet jeśli jest to najbardziej sportowa sukienka pod słońcem, takie połączenie będzie po prostu wyglądać śmiesznie.

Jak wybrać dobre i wygodne spodnie obcisłe?

Zastanawiasz się jakie obcisłe spodnie wybrać i w jakich będziesz czuć się najlepiej i wyglądać najkorzystniej? Możesz postawić na obcisłe spodnie damskie legginsy, których na rynku jest mnóstwo, a wybór kolorów i wzorów z pewnością przewyższa ilości dostępnych na rynku wariantów jeansów. Pamiętaj, że legginsy to od wielu lat nie są już tylko spodnie sportowe, z powodzeniem możesz jej nosić na co dzień, do pracy, w podróży i wielu innych sytuacjach. Nawet największe domy mody i najbardziej znane na świecie marki mają w swoich kolekcjach legginsy, a korzystanie z nich stało się naprawdę trendy wśród kobiet na całym świecie. Szczególnie modne w modzie są także obcisłe spodnie z wysokim stanem, które znaleźć można głównie wśród jeansów.

A co z obcisłymi spodniami męskimi? Ich również znaleźć można coraz więcej. Głównie są to jeansy rurki, często w klasycznym granatowym kolorze, ale mężczyźni upodobali sobie takie rurki w kolorze czarnym. Kolor ten bowiem pasuje do wszystkich innych kolorów i z łatwością można go łączyć w wielu stylizacjach. Poniżej przedstawiamy najmodniejsze w sezonie jesień/zima 2021/2022 obcisłe spodnie dla kobiet i mężczyzn. Kliknij w zdjęcie danego produktu, aby przejść dalej i poznać takie szczegóły jak cena, czy dostępny dla danego modelu rozmiar.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel