Halloween. 6 trików, które zrobią z Ciebie potwora!

2020-01-22
Halloween. 6 trików, które zrobią z Ciebie potwora!

Jeśli wybierasz się na imprezę halloween, bez konieczności zmiany osobowości na ten wieczór, zawsze możesz wrócić do TEGO wpisu. Dziś jednak, mam propozycję przewrotną do ubiegłorocznej. Podpowiem Ci – jak zmienić się w potwora!

Zastanów się kim chcesz być! Masz jeszcze tydzień do kolejnego weekendu, który z pewnością będzie obfitował w plugawe party. To najwyższy czas, by skompletować makabryczną garderobę i wszystkie dodatki, które sprawią, że będziesz niektórym śnić się po nocach!

6 TRIKÓW, KTÓRE POZWOLĄ CI ZMIENIĆ SIĘ W POTWORA

1 Zainspiruj się jedną z kultowych postaci przyprawiających o dreszczyk… W tym celu, możesz zapodać sobie kilka horrorów, wprowadzających w klimat nadchodzącego halloween. Freddie Krueger z ulicy Wiązów, Jigsaw z Piły czy laleczka Chucky – na pewno natchną Cię wystarczająco… strasznie

2 Przemyśl, w co się ubierzesz. Jeśli zamierzasz zostać zombie, wystarczą Ci zwykłe jeansy i T-shirt. Możesz jednak postawić na znacznie bardziej wyrafinowaną stylizację z elegancką koszulą i marynarką albo w formie ekstremalnej – na lekarski fartuch. Tak czy inaczej zalejesz ubrania krwią.

depositphotos_62591603_s-2015
Halloween lubi przerażające soczewki…

3 No właśnie! Morze krwi i sztuczne rany! To Twoje podstawowe atrybuty. Nie musisz od razu mordować krowy czy jakiegokolwiek innego nieboraczka, by zaopatrzyć się w kilka kropli lub litrów. Wystarczy, że spędzisz trochę czasu w kuchni. Ale żeby była jasność! Nie musisz brać nawet noża do rąk i ucinać sobie palucha. Wyluzuj! Po prostu otwórz szafkę i poszukaj w niej żelatyny, soku malinowego albo ugotuj barszcz W sieci znajdziesz całe mnóstwo prostych przepisów na zrobienie sztucznej krwi domowymi sposobami. Najpopularniejszy to mieszanka ciepłej wody, gliceryny, żelatyny i barwników (czerwonego i niebieskiego). Te składniki przydadzą Ci się również w przygotowaniu obrzydliwej rany.

4 Wprowadź w swój wizerunek jeszcze więcej grozy i spraw sobie kolorowe soczewki do oczu. Ich zastosowanie natychmiast przeobrazi Cię w zupełnie inną, mroczną osobę. Albo zjawę z zaświatów.

5 Chcesz wyglądać jak duch czy wampir? Postaraj się, aby Twoja fryzura na halloween współgrała z resztą wizerunku. Jeśli masz dłuższe włosy możesz pokombinować z tapirowaniem czy innymi cudami wiankami. Radzę jednak, byś zaangażował do pomocy jakąś znającą się na rzeczy dziewczynę. Możesz też postawić na dużo prostsze rozwiązanie. Moja propozycja dla Ciebie to biały spray koloryzujący do włosów. Prosto, szybko, tanio.

6 Wydobądź jak najwięcej potencjału z cieni pod oczami, spraw by kolor Twojej skóry przybrał biały lub zielonkawy kolor albo zafunduj sobie profesjonalny makijaż grozy. Nie rób jednak tego sam. Sprawna ręka zaprzyjaźnionej kosmetyczki z pewnością zrobi to znacznie lepiej i będziesz mógł liczyć na fachowy, odrażający make-up. W ostateczności, na balety, możesz też włożyć maskę Frankensteina.

Udanej zabawy, potworze!

[adrotate banner=”51″]

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel