Facet w salonie piękności?

2018-10-04
Facet w salonie piękności?

To może oznaczać tylko jedno. Nadchodzi rewolucja w męskiej pielęgnacji i to w znacznie szerszym ujęciu niż tylko dbanie o włosy czy brodę. Koncepcja podkreślania męskiej urody ewoluuje i zmienia się, a awangardowe eksperymenty z własnym stylem są wcielane w życie nie tylko poprzez modę i niebanalne męskie ubrania, ale też przez dbanie o cerę, a nawet… makijaż! Facet w salonie piękności? Czemu nie!? Sprawdźcie, jak możecie zadbać o siebie kompleksowo!

Aktualne trendy urodowe w męskim świecie:

Broda. 
męskie fryzury
Zadbane włosy to wizytówka stylowego faceta.

Dyktuje tendencje w wyglądzie współczesnego faceta. W tym sezonie powinna mieć skalibrowaną, średnią długość i nie być zbyt obszerna objętościowo. Dzięki temu pasuje też do różnych męskich fryzur. W połączeniu ze stylowymi ciuchami – współtworzy w całym męskim wizerunku obraz swobodnej elegancji. Ale samo posiadanie zarostu to jeszcze nie powód do dumy. Współczesny facet pamięta również o pielęgnacji i to nie tylko ze względów higienicznych. Nawilżenie skóry, miękkość brody to klucz do dobrego wyglądu, samopoczucia i do wyrażania własnego stylu.

Męskie fryzury.

Po trendzie metroseksualnym i opozycyjnym do niego typem drwala – wracamy do naturalnych fryzur z lat 90-tych. Niezbyt długich, z teksturowanymi konturami, dłuższych po bokach i na górze. Stylizacje mają być swobodne, lekko „niedbałe”, ale starannie utrzymane. Mówiąc krótko: schludne. Cecha szczególna? Styl ma być nieprzeciętny i podkreślać indywidualizm. Na topie jest również farbowanie włosów, przy czym farba do włosów powinna być zaledwie o jeden lub pół tonu ciemniejsza od naturalnego odcienia.

W salonie piękności z prawdziwego zdarzenia można zadbać o fryzurę, zarost, ale też o całe ciało i cerę.
Makijaż?

Cóż. Influencerzy z You Tube nie mają z tym problemu. Podobnie jak w modzie, gdzie wyrównują się różnice płci w ubiorze, a co odważniejsi bawią się niejednoznacznością – eyeliner i dobrze utrzymane brwi nie są już tylko domeną kobiet. O ile make’up zalecamy wyłącznie wtedy, gdy jako ekspert – będziesz występować w telewizji śniadaniowej, to regulacja brwi jest jak najbardziej wskazana. Dowiedz się więcej z naszego wpisu: „Męskie brwi! Po co i jak regulować?”.

Zabiegi na twarz i ciało, woskowanie, manicure, sauna?

Jak najbardziej! Masz trądzik? Zadbaj o skórę i skorzystaj z oferty w salonie piękności. Relaksujący masaż, zadbane paznokcie czy nienaganna cera dobrze wpłyną na twoje samopoczucie i wygląd.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel