Event z Pawłem Trelą dla fanów driftingu, motoryzacji i szybkiej jazdy!

Weekend zniżek w Avanti!

Event z Pawłem Trelą dla fanów driftingu, motoryzacji i szybkiej jazdy

20.11.2013 do Zielonej Góry przyjeżdża Driftingowy Mistrz Polski 2011 Paweł Trela. Będzie on gościem specjalnym na zaproszenie sklepu Denley.pl i marki BOLF, która od dwóch lat ubiera sportowca i jego team.

W godzinach 13:00-15:00 „Troll” będzie czekał na zainteresowanych fanów. Będą mieli oni niepowtarzalną okazję zobaczyć na żywo Opla GT, legendarne auto driftingowe, które będzie wyeksponowane w siedzibie Denley.pl.

Podczas dwugodzinnego spotkania będzie także możliwość zdobycia autografu od Pawła Treli, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz rozmowy z utytułowanym kierowcą. Paweł Trela to postać kultowa w polskim i europejskim driftingu. Oprócz kariery sportowej jest często goszczony jako ekspert w programach TVN Turbo wypowiada się także w czasopismach motoryzacyjnych oraz tych o tematyce męskiej.

Podczas eventu możliwość zdobycia także atrakcyjnych gadżetów.

Zapraszamy!


Data:
20.11.2013 (godz: 13:00-15:00)
Miejsce:
Denley.pl
ul. Kożuchowska 32, Zielona Góra


Paweł Trela

Sylwetka

Paweł Trela (rocznik ‘79), to jeden z popularniejszych drifterów w Europie, multimedalista Mistrzostw Polski, a także utalentowany konstruktor i specjalista w przygotowywaniu samochodów do sportu. W 2011 zdobył tytuł Driftingowego Mistrza Polski, w 2009 i 2012 był natomiast driftingowym V-ce Mistrzem kraju. Od odniesionego w 2010 roku prestiżowego zwycięstwa u stóp stadionu Wembley w Londynie, konsekwentnie buduje swoją karierę międzynarodową. Z powodzeniem uczestniczył m.in.: w zawodach we Włoszech na torze Imola i Vallelunga ( II miejsce), Rumunii (II miejsce), Irlandii (I miejsce). Regularnie startuje w rozgrywanej w różnych krajach Europy lidze Drift AllStars, skupiającej najlepszych drifterów Starego Kontynentu. Trela należy do najefektowniej jeżdżących europejskich drifterów. Jego dynamiczna, pełna sportowej agresji i szybkości (rekordowa prędkość inicjacji driftu podczas zawodów 211,8km/h) jazda przysporzyła mu wierną rzeszę fanów również poza granicami Polski. Od zawsze kojarzony z Nissanem 200SX S13,5 w sezonie 2013r. zadebiutował w jedynym w swoim rodzaju, samodzielnie zbudowanym Oplu GT. Efektowny i dysponujący dużym potencjałem samochód, już w pierwszym roku dał Pawłowi możliwość walki na najwyższym poziomie i pozwala śmiało wyrokować przyszłe sukcesy. 3 litrowy silnik 2JZ z Toyoty Supry generuje aktualnie moc ponad 700KM. W sezonie 2014 planowane jest osiągnięcie ponad 900KM. Projekt OPLA GT ochrzczonego przez Team Pawła „Chrabąszczem” był jednym z najszerzej komentowanych w świecie driftingowym. Informacje o tym niecodziennym aucie pojawiły się nie tylko w mediach motoryzacyjnych, ale i CKM-ie, Onet.pl, WP.pl, Wprost.pl.

www.paweltrela.pl
www.facebook.com/paweltrelaPaweł Trela

Publikacje na temat Opla GT i driftera Pawła Treli
http://moto.onet.pl/aktualnosci/opel-gt-do-driftu/p2683
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Pawel-Trela-powalczy-o-driftingowy-prymat-w-Polsce,wid,15506390,wiadomosc.html?ticaid=111a87
http://www.motorsport.v10.pl/Pawel,Trela,rusza,na,Driftingowe,Mistrzostwa,Polski,w,900konnym,Oplu,GT,96691.html
http://www.auto-swiat.pl/1-opel-gt-rekach-pawla-treli

pixel