W czym śpi facet?

2017-12-07
W czym śpi facet?

Pytanie prosto z mostu. W czym śpi facet? No najlepiej w łóżku, bo tam jednak najwygodniej Ale tak na serio – to dzisiaj poruszamy temat stylizacji do sypialni…

To w czym śpi facet?

Warto zacząć od tego, w czym mężczyzna spać powinien… Otóż wszelkie błyszczące nocą znaki na niebie, a także odkrycia naukowe wskazują, że w niczym. Po prostu nago. Szczególnie jeśli w planach, nawet tych odległych – facet przewiduje zostać ojcem. Badacze udowodnili, że jakość męskiego nasienia najlepsza jest u tych, którzy w dzień noszą luźne bokserki, a w nocy sypiają tak jak ich stworzono. Wpływa to nie tylko na jakość materiału do reprodukcji, ale również na jakość snu, ogólnego stanu zdrowia i relacji z drugą połową!

Tym samym przejdźmy do kolejnego zagadnienia, związanego ze stylówką do sypialni. Chodzi o to – jak mężczyzna postrzegany jest w oczach kobiety? Niestety klasyczna męska piżama nie plasuje się w czołówce seksownych ubrań do łóżka. Wprawdzie taki formalny strój nocny złożony z koszuli i spodni z dobrego materiału jak np. jedwab może świadczyć o statusie, to jednak jest to propozycja dla mężczyzn, którzy preferują do kompletu bambosze i fajkę…

O zmartwienie mogą również przyprawiać outfity takie jak męska koszula nocna lub kombinezon. To z pewnością jest coś, czego nie da się odzobaczyć… W czym więc chodzić spać, by czuć się dobrze, by zdrowie nie szwankowało i by nasza partnerka mogła lulać obok bez bezwarunkowego chichotu?

Warto odpuścić sobie obcisłe bokserki i włożyć je co najwyżej rano. Jeśli lubisz sypiać w bieliźnie – lepiej postawić na luźne gatki. Oczywiście spanie w majtkach jest OK tylko wtedy, gdy masz pewność, że nie napotkasz osób postronnych, które mogą czuć się zażenowane twoim porannym lookiem. Nie musisz jednak od razu celować w jednolity zestaw rodem z kiepskich filmów familijnych. Możesz, w ramach wewnętrznego kompromisu, zakładać luźne i wygodne piżamowe spodnie z bawełny, nie kompletując ich z górą w ten sam deseń. Na górę możesz założyć zwykłą podkoszulkę, bokserkę albo T-shirt.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel