W co się ubrać na Majówkę 2017?!

2017-04-27
W co się ubrać na Majówkę 2017?!

Wiem, że kminiąc w temacie „W co się ubrać na majówkę?” – najchętniej wskoczyłbyś wyłącznie w wygodne szorty i T-shirt i może nawet będzie Ci to dane, ale w wielu regionach może padać deszcz.

Zapomnij o wieczornym grillowaniu na łonie natury i gryzących Cię komarach. Ani jednego, ani drugiego nie uraczysz, choć od krwiopijców pewnie i tak wolisz trzymać się z daleka, Jeśli mimo wszystko chcesz zostać tegorocznym mistrzem grilla – zaopatrz siebie i ziomków w duży namiot i lampy grzewcze i może dacie radę. Albo daj upust swoim ambicjom na balkonie przy grillu elektrycznym, a majówkę urządźcie sobie na domówce.

Bluza Bolf, jeansowe joggery i sportowe buty – świetny zestaw na swobodne spędzanie czasu w Długi Weekend Majowy

W co się ubrać na majówkę?

Na taką luźną imprezę z najbliższymi znajomymi nie kombinuj za wiele. Po prostu ubierz się na luzie. Załóż jeansy lub komfortowe joggery, a do tego bluzę. Nie zapomnij zabrać ze sobą kurtki przejściowej. Nie zaskoczą Cię opady deszczu, a wieczorem i w nocy może być z kolei naprawdę chłodno.

Jeśli jedziesz po bandzie, nie straszne Ci niepewne prognozy pogody i wybierasz się na survival w kleszczach przyrody – weź ze sobą wygodne ciuchy i miej w zapasie coś ciepłego. Świetnie sprawdzi się dres sportowy, ale również ubrania z Kolekcji Military – bluzy i bojówki moro oraz kurtka z kapturem i nadrukiem w barwach kamuflażu. A jak już przy kamuflażu i kleszczach jesteśmy – pamiętaj, żeby chronić się przed tymi małymi pajęczakami, których w tym roku jest wyjątkowo dużo. Stawiaj na spodnie ze ściągaczami przy kostce jak joggery czy baggy. Noś Sneakersy za kostkę i ubrania z długim rękawem.

Masz zupełnie inne plany? Może zamierzasz spędzić długi weekend majowy w objęciach kultury? Ubierz się stosownie do okazji. Niezależnie od tego czy wybierasz się na wystawę jakiegoś odjechanego artysty, koncert w piwnicy ulubionego pubu czy do kina albo na randkę – zdecyduj się na ponadczasowy casual. W sklepie online Denley.pl znajdziesz mnóstwo modowych inspiracji!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel