Ubierz się mrocznie w Halloween! Propozycje dla leniwych!

2020-01-30
Ubierz się mrocznie w Halloween! Propozycje dla leniwych!

Oczywiście, w zanadrzu mam dla ciebie wskazówki i na tę okoliczność, a konkretnie 6 trików, które zrobią z ciebie potwora, ale jeżeli jedyny wymóg melanżu jest taki, by po prostu wyglądać trochę mrocznie – odpuść sobie czary mary i sporządzanie w kotle sztucznej krwi. Zamiast tego postaw na kaptur i ciemne okulary. Wydobądź odpowiednie elementy garderoby z czeluści swojej szafy, albo udaj się na zakupy online i wyrwij jakąś tajemniczą stylówkę, której poszczególne części przydadzą się nie tylko ostatniego dnia października!

4 outfity na Halloween, w których będziesz wyglądać trochę mrocznie!

1 Stylizacja na Porucznika Columbo.

Wprawdzie gość z wydziału zabójstw z tego kultowego serialu wyglądał dość sympatycznie, to jednak nosił w sobie jakąś tajemnicę i wywoływał niepokój. Nosił też nieustannie tę samą stylówkę, którą charakteryzował garnitur, krawat i wymięty, nie zawsze czysty prochowiec, w kieszeni którego miewał jajko ugotowane na twardo… I ty możesz wystylizować się na Porucznika. Włóż białą koszulę oraz krawat i sponiewieraj trochę swój płaszcz w kolorze khaki, oliwki albo beżowy. Pamiętaj o akcesoriach! Przede wszystkim zaopatrz się w cygaro, a do jednego oka możesz włożyć soczewkę, aby wyglądało jak szklane. Weź jajko i gotowe!

2 Stylizacja na Waltera White’a z Breaking Bad.

Długa, męska bluza z kapturem typu Assasin_Denley.pl

Genialny chemik z wielokrotnie nagradzanej produkcji Netflixa to prawdziwy czarny charakter i jedna z najciekawszych postaci w historii telewizji. A wystylizowanie się na tego antybohatera jest mega proste. Wystarczy zielona koszula w drobną kratkę, spodnie khaki, oliwkowe, szare lub czarne,  beżowa kurtka przejściowa o prostym kroju i oczywiście doklejane wąsy. Look zwieńczy czarny kapelusz.

3 Mroczny wizerunek możesz stworzyć wykorzystując bluzę w stylu Assasin Creed. 

Mając ją na sobie i ubierając kaptur – będziesz wyglądać jak chodząca tajemnica! Nic dziwnego! Bluzy assasin mają ukrywać, czynić niewidzialnymi. To dość mroczna idea zaczerpnięta z wirtualnej gry. Podczas Halloween, tego rodzaju długa bluza z głębokim kapturem spisze się doskonale, ale można ją nosić również w codziennych okolicznościach.

4 Stylizacja na faceta w czerni.

Nic prostszego! Potrzebny Ci czarny, dobrze skrojony garnitur, biała koszula, krawat i ciemne okulary.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel