Top 10 prezentów na Dzień Matki!

2017-05-22
Top 10 prezentów na Dzień Matki!

Niezależnie od tego czy widujesz się z mamą codziennie, czy mieszkacie daleko od siebie – Dzień Matki to dzień wyjątkowy i należy go godnie uczcić! Pokaż swojej mamie, że zawsze o niej pamiętasz, że się o nią troszczysz, że jest dla Ciebie ważna i że ją kochasz! Zrób dla niej coś szczególnego, podaruj coś, co sprawi jej przyjemność! Zadanie masz ułatwione, poniżej zostawiam Ci aż 10 dobrych pomysłów na prezent dla mamy!

Na Dzień Matki spraw swojej mamie wyjątkowy prezent. Pamiętaj też o kwiatach!

Top 10 prezentów na Dzień Matki!

  1. Perfumy! Jeżeli systematycznie śledzisz tego bloga to wiesz, że powinny one korespondować z gustem, stylem i osobowością. Dlatego nie wybieraj w drogerii pierwszego lepszego zestawu w ładnym opakowaniu! Swojej mamie podaruj dokładnie takie perfumy, jakich używa! Jeśli nie wiesz, który zapach jest jej ulubionym zapytaj taty, siostry, albo dyskretnie przejrzyj jej kosmetyczkę. Czasem cel uświęca środki. Mama się nie pogniewa
  2. Gdyby Twoja mama chciałaby kupić Ci na prezent jakąś biżuterię czy coś do ubrania, ale nie wiedziałby co przyda Ci się najbardziej – z pewnością postawiłaby na kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Ty możesz postąpić dokładnie tak samo i jako prezent na Dzień Matki zafundować jej gift card na zakupy odzieżowe w jej ulubionym sklepie!
  3. Możesz też pójść dalej – dać mamie voucher do SPA, do fryzjera, do kosmetyczki, na masaż albo bilety na jakieś interesujące wydarzenie.
  4. A jeśli mowa o biletach to najlepiej dwa. Bo to właśnie Ty powinieneś wybrać się z mamą na koncert, do teatru czy do kina.
  5. A potem pójdźcie na kolację do fajnej restauracji. Dla Twojej mamy najbardziej będzie liczyć się to, że spędziliście razem wyjątkowy czas.
  6. Biżuteria… bo każda kobieta kocha błyskotki. Twoja mama z przyjemnością będzie nosić bransoletkę, zegarek czy wisiorek od Ciebie, albo okazyjnego charmsa. Jeżeli chciałbyś sprawić rodzicielce taki wyjątkowy prezent, ale nie czujesz się na siłach, by dokonać odpowiedniego wyboru – na zakupy zabierz inną zaufaną kobietę, która z pewnością da Ci dobre wskazówki.
  7. Twoja mama jest kawoszką? Lubi zrelaksować się przy małej czarnej? Kup jej bajerancki ekspres!
  8. A może uwielbia muzykę lub czytanie? Kolekcjonerskie wydanie płyty, najnowsza książka ulubionego autora albo funkcjonalny czytnik sprawi jej przyjemność!
  9. DIY czyli zrób to sam! Własnymi rękoma zrób dla niej toaletkę z lustrem lub ramkę na zdjęcie. Możesz włożyć tam fotkę, która będzie przypominać jej najpiękniejsze chwile – to jaką dobrą jest mamą czy jakie odnosiła sukcesy jako młoda dziewczyna. To musi być coś wartościowego, z dozą sentymentu. Dla Twojej mamy taki prezent będzie szczególnie ważny, bo włożyłeś w niego czas i wysiłek.
  10. Zrób dla niej coś miłego. Upiecz ciasto, umyj samochód, zabierz ją na skok ze spadochronem, o którym zawsze marzyła! To Twoja mama! Sam wiesz co wywoła uśmiech na jej twarzy! P.S. O kwiatach też nie zapomnij!
Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel