Sylwester in the house! Jak ogarnąć, w co się ubrać?

2018-12-28
Sylwester in the house! Jak ogarnąć, w co się ubrać?

Niejeden bywalec dzikich imprez potwierdzi, że od melanży klubowych woli brawurową „prywatkę”. A Polak w to potrafi! Jeśli więc nie masz ochoty na szkolny bal czy bujanie w dyskotece – zakończenie roku ogarnij inaczej! Sylwester pod znakiem epickiej domówki to opcja, którą twoi znajomi zapamiętają na długo!

Sylwester in the house! Jak zrobić domówkę?

sylwester w co się ubraćLiczy się pomysł i dobre towarzystwo! Niskobudżetowa impreza w chacie nie wymaga specjalnego nakładu przygotowań. Ze znajomymi możecie zdzwonić się w trybie last minute i spotkać się na zupełnym spontanie, gdzie każdy w ramach biletu wstępu na party przynosi coś do jedzenia. Choćby miałaby to być kultowa sałatka warzywna albo słone paluszki… Możecie też ugryźć sprawę „tematycznie”.

Popularnością cieszą się domówki w stylu PRL, przebierane, ale i te o bardziej wydumanym charakterze. Jedni mają zajawkę na Harrego Pottera, inni na splendor amerykańskich filmów lub kultywowania miłości do jakiejś konkretnej kapeli albo nurtu muzycznego. Róbcie w co lubicie Klimat tematycznych prywatek podkręci odpowiednia scenografia (w przypadku, gdy Sylwester ma być np. w stylu PRL będą to kraciaste ceraty na stołach, porozwieszane tabliczki z kultowymi hasłami typu: „Tych klientów nie obsługujemy” i przekąski tamtej epoki). Fanom gier na konsoli wystarczy wygodna sofa i zapas piwa. W zanadrzu przydadzą się sztuczne ognie o confetti.

Muzyka? Na domówce to nie problem! Nie trzeba wynajmować modnego estradowca, ani krzywić nosem na słaby repertuar. Wystarczy zwrócić się z prośbą do Dj’a You Tube’a, a on z pewnością zagra jak mu zatańczycie

sylwester na domówceW co się ubrać na domówkę?

Wiadomka! Jeśli klimat imprezy jest z góry narzucony – potrzebna będzie charakteryzacja, a wcześniej pokombinowanie ze strojami. W ostateczności sytuację uratuje trafiony gadżet.

Z kolei, gdy prywatka ma charakter na szybko zmontowanego spotkania towarzyskiego bez żadnych zasad – sprawdzą się te ubrania, w których po prostu czujesz się wygodnie. Męskie jeansy albo spodnie chinosy, a do tego gładki T-shirt lub lekki, casualowy sweter – będą w sam raz!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel