Spodnie wizytowe męskie!

2019-04-11
Spodnie wizytowe męskie!

Są bliskie najwyższej elegancji, jednak nadal mieszczą się w kanonach przypisanych do casualu. Męskie spodnie wizytowe, zwane potocznie spodniami materiałowymi to ponadczasowe klasyki. Doskonale prezentują się w koordynowanych zestawach – z koszulą i marynarką! Ale nie tylko! 

męskie spodnie wizytowe
Spodnie wizytowe stanowią bazę męskiej garderoby! Nie zawahaj się ich użyć! Denley.pl

Męskie spodnie wizytowe mają bowiem niejedno oblicze i tak naprawdę – odpowiedni model wybiera się w kontekście dostosowania ubioru do okoliczności.

SPODNIE GARNITUROWE.

Spodnie wizytowe najczęściej kojarzymy ze spodniami garniturowymi i świetnie można wykorzystać je na okazje wymagające gentlemańskiej klasy. Stanowią też doskonałą alternatywę zawsze wtedy, gdy do garnituru potrzebna jest dodatkowa para spodni. Np. podczas podróży służbowej. Jednocześnie, model taki przeznaczony jest również dla mężczyzn, którzy chcą być eleganccy na co dzień.

SPODNIE W KANT.

Popularną odmianą klasyków są tzw. męskie spodnie wizytowe w kant, inspirowane uniwersalną elegancją z lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku. Choć współcześnie najmodniejsze modele są dość dopasowane, z nogawkami typu slim, zwężanymi ku dołowi, to jednak modowi hipsterzy mogą postawić na totalnie przewrotny fason. Proste i szerokie nogawki w oversize’owym duchu, spodnie materiałowe z lampasami, modele w kratkę i inne motywy – to tylko niektóre z propozycji designerów dla modnych mężczyzn. Jest w czym wybierać, by wyróżnić się indywidualnym stylem!

Spodnie wizytowe z nogawkami w kant, które to kanty „powstały” podobno w XIX wieku od przechowywania złożonych ubrań na półkach

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel