Przewodnik po kurtkach męskich: kurtki kangurki!

2018-01-09
Przewodnik po kurtkach męskich: kurtki kangurki!

Nieco mniej popularne są funkcjonalne kurtki kangurki, choć to właśnie przy kurtkach – po raz pierwszy zastosowano przełomowe rozwiązanie z przednią, naszytą kieszenią! Zimowe kurtki kangurki męskie, w czterech najmodniejszych kolorach, są teraz dostępne w sklepie denley.pl, z czego ucieszy się zapewne każdy amator aktywności na świeżym powietrzu i miłośnik przygód, ale też przeciętny facet, który ponad wszystko ceni sobie wszechstronne zastosowanie ubrań i maksymalny komfort ich codziennego użytkowania.

Zimowa kurtka kangurka, z trzema  kieszeniami zapinanymi na napy_Denley.pl

Kurtki kangurki – najważniejsze cechy:

  • Wyróżnia je to, że są wkładane przez głowę.
  • Mają regulację w pasie, dzięki której pod okrycie wierzchnie nie dostają się podmuchy chłodnego powietrza.
  • Posiadają dużą, zewnętrzną kieszeń z przodu (a czasem i trzy), które są zapinane na napy.
  • Są wygodne i nie krepują ruchów. Idealne dla energicznych osób!
  • Zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i zimnem.
  • Funkcję zabezpieczającą pełni również kaptur.
  • Są praktyczne. Nie tylko w noszeniu, ale również w przechowywaniu. Pakując taką kurtkę do plecaka, możesz ją zwyczajnie zwinąć, bo usztywnienia, guziki i suwak nie będą stać na przeszkodzie.
Z czym nosić kurtkę kangurkę?

Jest to model, który przede wszystkim sprawdzi się w stylizacjach sportowych, ale podobnie jak inne kurtki o militarnym rodowodzie – znajduje swoje miejsce również w casualu. Można zestawić ją z jeansami, a modele w stonowanych kolorach jak granatowy, czarny i khaki – dopełnią look ze spodniami chino i nadadzą mu niebanalnego wydźwięku. To propozycja dla fashionistów reprezentujących dynamiczny, miejski styl. Jeśli chodzi o ubrania typowo sportowe – zimowe kurtki kangurki pasują do wszystkiego. Zarówno do denimowych joggerów, jak i do spodni baggy z miękkiej tkaniny dresowej czy klasycznych dresów.

Niewątpliwą zaletą tych kurtek jest oczywiście ich użyteczność. Wychodząc na miasto – nie musisz martwić się o to, gdzie schować portfel i komórkę. Te spokojnie znajdą swoje miejsce w czeluściach obszernych kieszeni, które sprawdzały się zarówno u żołnierzy, którzy potrzebowali taktycznych zastosowań w powietrzu i na lądzie – jak i u współczesnych facetów, nieprzypadkowo stawiających na wygodę w meandrach miejskiej dżungli.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel