Odzież wierzchnia na jesień - turbo sztosy, które musisz mieć!

2020-08-31
Odzież wierzchnia na jesień - turbo sztosy, które musisz mieć!

Choć jesienna pogoda jest w kratkę, to nie potrzebujesz wcale ścian i dachu, by poczuć się komfortowo. Kurtka, która ochroni cię przed deszczem i wiatrem w zupełności wystarczy. A gdy jesień będzie po tej jaśniejszej i cieplejszej stronie mocy – to już w ogóle możesz zaszaleć! Odzież wierzchnia na tę porę roku fascynuje przecież świetnym designem! A klasyki? Te zachwycają na nowo! To się nazywa – retronowoczesność!

Jeans – od kopalni złota do mainstreamu! 

Dżins jest jak złoto, dlatego zainwestuj w kurtkę jeansową. To pewniak! Męska katana w tym sezonie może wpisywać się w klasykę, jednak jeśli stawiasz na indywidualizm, a przy tym lubisz wyróżnić się z tłumu – wybierz jeden z najmodniejszych kolorów i odkryj denim na nowo. Czerwona, jeansowa kurtka męska nie jest opcją dla przeciętniaków Na większy chłodek wybierz model ocieplany kożuchem! Przejściowa kurtka Trucker Type 3 to prawdziwy sztos!

jeansowa kurtka męska czerwona
Męska katana w czerwonym kolorze to hit sezonu! Denley.pl
Jeansowa kurtka z kożuszkiem, czyli model Trucker Type 3 – sztos! Denley.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Odzież wierzchnia na jesień? W tym sezonie w trendach są płaszcze!

Ponadczasowym wyborem, szczególnie dla szarmantów jest oczywiście męski trencz. Płaszcz wystarczająco elegancki, by dopełnić stylizację z casualowymi spodniami i wystarczająco krótki, by nosić go na co dzień, do jeansów. Z kolei jeśli idzie o płaszcze męskie, które zdominują styl uliczny jesienią to modele maxi. Oversize’owe palta, również te inspirowane militariami, łączone ze sportowymi ciuchami – wyjdą z zasieków, by zawojować miasta. Ultra modne będą także modele w kratkę!

męski płaszcz w kratkę - modna odzież wierzchnia
Ultra modny płaszcz w kratkę podkręci twój styl! Denley.pl

Wojskowy sznyt jak druga skóra! 

A jeśli jesteśmy przy wojskowości… Prostota i ponadczasowość w nowej formie? Jak najbardziej! Nasz ulubiony styl militarny wskrzesza legendy, takie jak kurtki bomberki, pilotki, parki, M-65 i modele z motywami moro i innymi barwami ochronnymi, a także skórzane. Taka kultowa odzież wierzchnia podtrzymuje nieprzemijanie wartości, tak istotne w czasach fake newsów i niepewnej przyszłości.

Przeczytaj też: „Przewodnik po kurtkach męskich. Kurtka M-65”.

bomber jacket
Kurtki o militarnym rodowodzie nie wypadają z trendów! Denley.pl
bomberka
Bomber jacket wpisuje się w rytm miasta. Denley.pl

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel