Odzież dla dzieci. Wiosna 2020.

2020-02-05
Odzież dla dzieci. Wiosna 2020.

Odzież dla dzieci w sezonie wiosennym 2020 będzie wyróżniać się kolorem! Może nie po szczególnie mroźnej, za to ponurej zimie – designerzy przygotowali dla najmłodszych propozycje stylizacji pełne energetycznych barw!

odzież dla dzieci denley kids
Odzież dla dzieci w sezonie wiosennym 2020 wyróżniać się będzie żywą kolorystyką. Denley Kids

I z pewnością dzieciaki docenią tak wszechobecny kolor, jak i formę. Bo dziecięce ubrania, jakie znajdziecie w Denley Kids – tworzone są z myślą o zapewnieniu wygody i swobody ruchów! A przy tym nie brakuje im stylu!

Chłopcy! 

Odzież dziecięca dla chłopców mocno nawiązuje do nurtu sportowego, ale można ją będzie nosić nie tylko w czasie aktywnych zajęć, ale też na co dzień. Casual w wersji mini

Ubrania chłopięce wiosną będzie zatem definiować charakterystyczna kolorystyka, w której biel przełamywana będzie soczystą zielenią, nasyconym błękitem, energetyczną czerwienią lub pomarańczą i słoneczną żółcią. Ma być lekko i rześko! Nie zabraknie aplikacji odnoszących się do sportu i motoryzacji. Modne będą też ubrania z nadrukami w formie napisów i odzież w paski. Hitem natomiast będą ponadczasowe kurtki przejściowe dla dzieci, jak bomberki chłopięce i lekkie parki.

odzież dla dzieci
Denley Kids

Dziewczynki! 

Wśród dziewczynek z pewnością będzie rządził motyw holograficzny. Ubrania ozdabiane w ten sposób mienią się całą ferią odcieni, podobnie jak te z cekinami!

Jeśli chodzi o motywy na bluzach i spodniach – te inspirowane będą naturą (kwiaty, zwierzęta), ulotną lekkością, wiosną! Nie zabraknie falbanek, pasteli, a jeśli chodzi o tkaniny – tiulu i aksamitu. Ale znajdzie się też coś dla małych fanek nieco bardziej charakternych ubrań. Na topie będzie jeans, a z elementów odzieży – zawadiackie czapki z daszkiem i kurtki ramoneski. Świetnie zapowiadają się również obszerne sukieneczki w sportowym stylu, a jako dodatek do stylizacji – oczywiście trampki.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel