Najmodniejsze fryzury dla chłopców!

2018-09-20
Najmodniejsze fryzury dla chłopców!

Modne cięcie pełni nie tylko role praktyczne, ale też podkreśla osobowość i indywidualny styl dziecka, wyrażany m. in. poprzez strój i wygląd zewnętrzny. Fryzura powinna być komfortowa i stosowna do wieku dziecka. Właśnie dlatego warto dbać o stylizację fryzur maluchów i starszaków, a żeby nie pogubić się w świcie klasyków i trendów, przygotowaliśmy dla Was najmodniejsze fryzury dla chłopców w pigułce!

Fryzury dla chłopców!

fryzury dla chłopców - klasyk z przedziałkiem - side part
klasyk z przedziałkiem. Denley.pl

KLASYK Z PRZEDZIAŁKIEM, CZYLI SIDE PART

Należy do kanonu klasyki wśród męskich fryzur, jest też idealna dla chłopców w każdym wieku. Tutaj włosy dziecka mogą mieć różną długość (przy czym bazujemy na włosach krótkich). Cały look akcentuje wyraźnie zaznaczony przedziałek po jednej ze stron, podczas gdy na drugą – zaczesane są włosy dziecka. Jest to fryzurka ponadczasowa, elegancka i ma w sobie naprawdę dużo chłopięcego uroku.

IROKEZ

irokez dla chłopca
Irokez – dla chłopca z charakterem.

Takie fryzury dla chłopców uwielbiają nie tylko mali fani wielkiej piłki! Irokez dla chłopca, lub chociażby odpowiednio przycięta i postawiona na żel grzywka to doskonała fryzurka dla małego łobuziaka. Na pewno będzie pasować, do chłopca z charakterem! Oczywiście nie musi być to irokez rodem z festiwalu rockowego. Podgolone boki (ewentualnie również tył) i nieco dłuższe włosy na szczycie głowy to nie tylko fryzurka oryginalna, ale też wygodna i praktyczna. Rano nie ma wiele czesania Doceni każdy facet!

fryzury chłopięce
Shag!

FRYZURA SHAG

To opcja dla tych chłopców, którym do twarzy w dłuższych fryzurach. Jest ultra modna, a jednocześnie ponadczasowa. Występuje w wersjach dłuższych i krótszych, z grzywką lub bez. Naturalna, nonszalancka, swobodna. Dobra również dla tych maluchów, które nie chcą, by im za wiele przy włosach kombinować

fryzury chłopięce
Praktyczna, ponadczasowa fryzura

FADE

Kolejna klasyka, o której warto pamiętać. Jej najważniejszą cechą jest to, że ta fryzura chłopięca pasuje do każdego kształtu twarzy. Jest zatem uniwersalnym wyborem, gwarantuje chłopcu modny wygląd, jest wygodna i praktyczna. Tył i boki są tutaj skrócone do minimum, a długość reszty włosów zwiększa się ku szczytowi głowi.

MILITARNE CIĘCIE

krótkie włosy u chłopca
Chłopięca klasyka!

Nic prostszego na chłopięcej głowie nie może się przydarzyć. Prosta w utrzymaniu, żaden lizak nie ma się tu prawa przykleić i o taką fryzurkę, o której niektórzy powiedzą „brak fryzury” – można bez przeszkód i talentu do strzyżeń – zadbać w warunkach domowych. A ruchliwy chłopak, który ma dużo do zrobienia – z pewnością będzie zadowolony ze swojego jakże męskiego imażu!

FRYZURA Z ZYGZAKIEM

fryzury z zygzakami
Fryzura z zygzakiem

Jest w trendach i marzy o niej wielu chłopców, którzy chcą się upodobnić do swoich idoli z dziedziny sportu czy muzyki. Chłopięca fryzura z zygzakami najlepsza jest na lato, ale jeśli zygzak nie jest zbyt „mocny w przekazie” – może być również do szkoły.  Jej wykon polega na tym, że fryzjer wygala odpowiedni wzór z boku głowy. Zero filozofii, a mega oryginalny look i mnóstwo radości!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel