Najlepsze kurtki wiatrówki na wiosnę!

2019-04-10
Najlepsze kurtki wiatrówki na wiosnę!

Nic nie przebije inwestowania w wysokiej jakości odzież wierzchnią. Szczególnie męska kurtka wiatrówka jest modelem tak funkcjonalnym, że powinna ona być królową wśród kurtek w twojej „wiosennej” szafie.

Lekka kurtka przejściowa sprawdzi się u każdego! Jest nieskończenie praktyczna, ultralekka i stworzona z myślą o kapryśnych warunkach pogodowych. Przeznaczona do użytku w terenie, wpisana w nurt sportowy – spisuje się również w noszeniu na co dzień. Oznacza to, że nie musisz trenować do maratonu, by swobodnie nosić ulubione kurtki wiatrówki!

Jak sama nazwa wskazuje – wiatrówki chronią przed wiatrem. Jednak dzięki zaawansowanym technologiom – większość tego typu kurtek jest znacznie bardziej funkcjonalna i dzięki swoim właściwościom – zabezpiecza również przed deszczem. Można powiedzieć, że to ostatni puzzel twojej garderobianej układanki „na każdą pogodę”, składającej się na wiosenną odzież wierzchnią, do której należy też lekka kurtka pikowana, płaszcz przeciwdeszczowy, bomberka i polar. Warto mieć ją zawsze pod ręką, by w każdej chwili móc ją włożyć na plecy. Dzięki swoim cechom mieści się choćby do plecaka, zajmując naprawdę niewiele miejsca.

Najlepsze kurtki wiatrówki modne w tym sezonie!

Moda znów zatoczyła koło i ostatnio na topie są tzw. modele retro – sportowe. W latach 80-tych i 90-tych rządziły kurtki w żywych kolorach, a do łask wraca właśnie ich retro – design, podrasowany o sznyt nowoczesności!

wiatrówki
Denley.pl

Kluczowe modele sportowe to podstawa. Alternatywą dla klasyków są kurtki kangurki, czyli zakładane przez głowę, z charakterystyczną kieszenią z przodu!

kangurka
Denley.pl

Minęły już czasy, gdy wiatrówki kojarzyły się tylko z połyskującym materiałem. Matowy poliester wpisze się w stylizacje casualowe.

kurtka wiatrówka
Denley.pl

Ale oczywiście błyszczeniu nie mówimy „nie”! Szczególnie, gdy model kurtki wiatrówki uwzględnia militarny design! Print moro zawsze w modzie!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel