Modne dziecko - jesienne trendy!

2019-09-25
Modne dziecko - jesienne trendy!

Dziecięcy styl, niezależnie od pory roku, rządzi się swoimi niezachwianymi prawami. Modne dziecko? Ja najbardziej! Jednak tutaj zawsze w parze muszą iść trendy z funkcjonalnością! 

modne dzieckoDzieci postrzegają modę w sposób bardzo naturalny. Nie zawsze jest tak, że chłopiec lub dziewczynka woli stonowany outfit od ubrań z kolorowymi aplikacjami. Warto dzieciom od najmłodszych lat dawać prawo wyboru co do ubrań i tym samym pozwalać na wyrabianie w nich poczucia indywidualizmu.

A podsuwając odzież dla dzieci – kierować się najważniejszymi wartościami. Ubrania dziecięce muszą być przede wszystkim wygodne i praktyczne! Trendy są tutaj drugoplanowe, jednak je również warto brać pod uwagę! Szczególnie, że designerzy tworzący modę dziecięcą starają się łączyć fajny styl z użytecznością!

Modne dziecko – jesień 2019! 

  • modne dzieckoJesienią stawiamy na kolory jesieni. Brązy, beże, khaki, butelkowe zielenie, odcienie mieniących się na drzewach liści. Barwy te nie tylko świetnie wpisywać się będą w porę roku, ale są też po prostu praktyczne. Niepodatne na zabrudzenia, ponadczasowe. Kurtki moro, płaszczyki, parki w kolorze khaki – te wszystkie okrycia wierzchnie dla dzieci świetnie dopełnią zarówno codzienne, jak i okazjonalne, jesienne stylizacje!
  • A w ogóle, to okrycia wierzchnie grają w tym sezonie pierwsze skrzypce i… zachęcają do aktywności. Do korzystania z jesiennego słońca, zażywania świeżego powietrza, ruchu. Tak w przedszkolach i szkołach, jak i w czasie wolnym, spędzanym z rodzicami. Spacery po lesie, grzybobranie, gra w piłkę, jazda na rowerze. Do takiego spędzania czasu potrzebne są ubrania do zadań specjalnych. Przydadzą się puchowe kamizelki, funkcjonalne kurtki softshell, chroniące małe ciałka przed nieco trudniejszymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie pozwalające na to, by nie rezygnować z aktywności!
  • Na ponure, deszczowe dni, ale i na wielkie wyjścia – przydadzą się też ubrania bazowe. Dzianinowe sweterki i ciepłe bluzy dziecięce to podstawa! Neutralne kolory zawsze w modzie, ale w ramach szczególnych okazji fajnie spisze się złoto, miedź, platyna – a szczególnie u małych księżniczek. Bluzeczki z błyszczącymi aplikacjami, pomponami, naszywkami – świetnie dopełnią look dziewczynki. Chłopcy fajnie czuć się będą w ubraniach w sportowym stylu, nie ograniczających swobody ruchu. W jeansach z miękkiej tkaniny, w luźnych bluzkach longsleeve, w dobrze skrojonych marynarkach!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel