Męskie torby miejskie! Czym kierować się przy wyborze?

2019-10-15
Męskie torby miejskie! Czym kierować się przy wyborze?

Męskie torby wkroczyły do mainstreamu i nie ma co ukrywać – są świetną alternatywą dla plecaków! Ich szczególną zaletą jest to, że są praktyczne. Można nosić w nich podręczne rzeczy nie absorbując rąk, a do tego – współczesne modele doskonale uzupełniają modne, miejskie stylizacje! 

męskie torby miejskie – czym kierować się przy wyborze?

męskie torby
Męskie torby świetnie podkreślają indywidualny look! Denley.pl

Okolicznościami? No niekoniecznie! Wiadomo, że zarówno listonoszka, jaki i popularna ostatnimi czasy nerka to męskie torby, które sprawdzają się po prostu na co dzień. W stylizacjach casualowych i typowo miejskich, czyli raczej dość swobodnych. Do pracy, gdzie nie obowiązuje sztywny dress code, na zajęcia w szkole lub na uczelni, po godzinach…

Torba na ramię, w której można nosić klucze, portfel, telefon i inne gadżety – często towarzyszy nam przez cały, „zabiegany” dzień. Najważniejsze zatem, by swoim designem i kolorem wpisywała się w charakter stylizacji, ale też, by stanowiła jej funkcjonalny element!

Oczywiście powinna być ona nie tylko praktyczna i mieścić wszelkie podręczne drobiazgi, ale i trwała, a także wygodna w użytkowaniu. Tutaj liczy się jakość, odpowiednia pojemność, regulowana długość paska, rodzaj zapięcia. Świetnie sprawdzają się oryginalne torby skórzane marki Alway Wild, wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale! Ponadczasowy styl sprawia, że mogą one posłużyć przez wiele lat.

Innym praktycznym dodatkiem może być tzw. nerka. Cechuje się mniejszą pojemnością niż listonoszka, jednak można w niej upchać podstawowe niezbędniki, zamiast upychać kieszenie Najnowsze udogodnienie to nerka z wejściem na słuchawki. Regulowany pasek, niebanalny kształt i uniwersalne przeznaczenie sprawia, że to również model torby męskiej idealnej do noszenia na co dzień. Korespondujący tak ze stylówkami streetwear’owymi, jak i ze sportowymi!

Przeczytaj też: „Jak nosić nerkę?”

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel