Męska koszula z kapturem! Kompatybilny zestaw czy dziwadło?

2018-09-20
Męska koszula z kapturem! Kompatybilny zestaw czy dziwadło?

Twoje ciało i twoją głowę ochroni teraz hybryda! Dziwna? Ależ nie! Absolutnie doskonała! Flanelowa koszula z kapturem to mega hit tej jesieni, który pozwala na idealne łączenie casualowego looku, z maksymalną wygodą i oczywiście – z „ciepłem”! Prawdziwa gratka dla zmarzluchów

Koszula z kapturem! Na czym polega jej fenomen?

flanelowa koszula z kapturem
Flanelowa koszula z kapturem w czarno-białą kratę. Denley.pl

Jak wiadomo – kaptur sam w sobie to żadna nowość. Znany jest przecież od pokoleń. Zawsze pełnił rolę ochronną, ale gdy zaczęto przywiązywać wagę do wyglądu i reprezentowania nim jakichś wartości – niósł on też w sobie przekaz. Wiecie… posępność, zatrwożenie i inne ciężkie klimaty Z czasem stał się synonimem buntu, wolności, ale w modzie najmocniej słynie z wygody. Nikt chyba nie zaprzeczy, że nie ma nic bardziej praktycznego i przyjemnego do noszenia, niż ciepła bluza z kapturem?

Kaptur pokochali faceci, zresztą flanelowa koszula z kapturem to nie jedyna hybryda w modzie męskiej, gdzie gra on rolę główną. Mamy już katany jeansowe, marynarki z kapturami i takie T-shirty. Designerzy dodali go wszędzie tam, gdzie mogli i za to dla nich – kaptury z głów! Bo to naprawdę świetny pomysł!

Przeczytaj też: „Marynarka z kapturem. Hit czy kit?”.

Koszula z kapturem w casualu i streetwearze.
flanelowa koszula z kapturem
Przykładowa, miejska stylizacja z koszulą flanelową z kapturem. Denley.pl

Niezależnie od tego, czy taką koszulą dopełnisz swój look z ciężkimi butami i skórzaną kurtką, czy też założysz koszulę z kapturem do spodni jeansowych i gładkiej, męskiej koszulki – będziesz wyglądać dobrze i nonszalancko. Flanelowa koszula z kapturem i w kratę wpisze się charakterem w stylizacje na pograniczu różnych nurtów modowych. Oczywiście, tego niepokornego sznytu – nadaje bawełnianej koszuli flanelowej nie tylko kaptur, ale też charakterystyczna krata, która jest bardzo silnym, przyciągającym uwagę wzorem dla pewnych siebie facetów.

Reasumując… ponadczasowy design, możliwość wykorzystania modelu w różnych outfitach, wyjątkowa wygoda, komfort cieplny, praktyczny, ale też dodający charakteru kaptur – same superlatywy! Męska koszula flanelowa z kapturem to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel