Legginsy dla dziewczynek - must have na każdą okazję!

2018-06-23
Legginsy dla dziewczynek - must have na każdą okazję!

Legginsy dla dziewczynek. Totalny must have, znajdujący swoje miejsce podczas różnych dziecięcych aktywności. Mają wszechstronne zastosowanie, są niesamowicie wygodne i można stworzyć z nimi mnóstwo stylizacji codziennych, ale też na specjalne okazje!

Jedna para legginsów, a 4 pomysły na stylizacje!

  1. Legginsy dla dziewczynek noszone samodzielnie. Jeżeli ich faktura jest na tyle gruba, że nie prześwitują – z powodzeniem można nosić je samodzielnie. Skutecznie zastępują spodnie i sprawdzają się szczególnie w ciepłe pory roku. Oczywiście w chłodniejsze – dziewczynki mogą nosić je na rajstopki. Nadają się do noszenia w przestrzeniach miejskich, do zabaw na podwórku, jak i podczas pobytu w przedszkolu lub szkole. Do legginsów świetnie będą wyglądać kolorowe T-shirty i bluzy dziewczęce.
  2. A jeśli jesteśmy przy porach roku, to warto wspomnieć, że legginsy dziecięce można stosować zamiennie na rajstopy. Niektóre dzieci nie tolerują obciskających, często zsuwających się rajstop i wówczas można zastąpić je właśnie getrami, zakładając pod spodnie. To komfortowe rozwiązanie dla dziecka, ale i praktyczne. Np. w przedszkolu, można zdjąć warstwę wierzchnią (spodnie), a maluch pozostaje w wygodnych legginsach i nie przegrzewa się.
  3. Na sportowo! Dzięki temu, że getry te są przyległe i w żaden sposób nie ograniczają swobody ruchu – idealnie nadają się do uprawiania sportów i innych form dziecięcych aktywności. Noszone samodzielnie nie sprawiają problemu, kiedy trzeba założyć dziecku ochraniacze na kolana (np. gdy jeździ na rolkach). Można też tworzyć z nimi ciekawe, sportowe stylizacje. Mogą one stanowić bazę pod krótkie spodenki czy spódniczkę sportową, wyróżniać się kolorystycznie na tle pozostałych ubrań i stanowić świetny akcent całych sportowych stylizacji dziewczęcych.
  4. Legginsy dla dziewczynek stanowią doskonały element outfitów stylowych, casualowych, eleganckich. Można wkładać je pod sukieneczkę, spódniczkę czy tunikę. Nie tylko nadadzą stylóweczce fajnego, indywidualnego wyglądu, ale są też wyjątkowo funkcjonalne. Dzięki legginsom dziewczynce będzie wygodnie bawić się na placu zabaw czy w innych okolicznościach, a rodzice nie będą musieli martwić się zadartą sukienką.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel