Jaki T-shirt wybrać?

2016-09-12
Jaki T-shirt wybrać?

Wybierając T-shirt – zwróć uwagę na:

KOLOR

Podstawa jaka powinna znaleźć się w Twej garderobie to oczywiście czerń i biel. Wskazane są też inne klasyki jak granat czy khaki. Kolory są klasyczne i trudne. Trudny może być np. pomarańczowy. Nie musisz się go jednak obawiać jeśli jesteś opalonym brunetem

KOŁNIERZYK

W zależności od tego jak jesteś zbudowany – wybierz dla siebie odpowiednie wykończenie T-shirtu. Dekolt V-neck (w tzw. serek) pasuje do facetów dobrze zbudowanych albo z szerokim karkiem, bo optycznie wysmukla sylwetkę i twarz. Uwydatnia też kości policzkowe, a u facetów bardziej przysadzistych „gubi” drugi podbródek. Ma też inną zaletę – odsłania trochę klatki, co nierzadko bywa dużym atutem w postrzeganiu u płci przeciwnej! Pamiętaj jednak by tego rodzaju T-shirt był idealnie dobrany do sylwetki. Ani za ciasny ani zbyt luźny.

pol_pl_Koszulka-polo-meska-COMEOR-4813-niebieska-42964_7
T-shirt z oferty sklepu internetowego Denley.pl

Obawiasz się tego czy będziesz dobrze wyglądał w tak czy inaczej wykończonym T-shircie? Postaw na klasykę, która nigdy nie zawodzi. Zasada jest taka – im prościej, tym lepiej. Standardowe wycięcie zawsze wygląda korzystnie.

Jeśli jesteś zwolennikiem zachowania klasy, niezależnie od tego czy Twój outfit jest formalny czy luźny – wybierz koszulkę polo, którą charakteryzują: miękki kołnierzyk osłaniający kark i dwa lub trzy guziki pod szyją. Więcej o niej możesz dowiedzieć się w poście: KOSZULKA POLO. SKĄD SIĘ WZIĘŁA, Z CZYM JĄ NOSIĆ? I pamiętaj! Polo nosimy wyciągnięte za zewnątrz. Nigdy w spodniach! Ten ponadczasowy klasyk ma służące ku temu specjalne rozcięcia po bokach i dłuższy tył.

PRINT

T-shirty z printami to ubrania kultowe. W przeciwieństwie do modeli gładkich, które świetnie sprawdzają się nawet pod casualowe marynarki – te z printami są typowo streetwearowe. Ceni je sobie każdy indywidualista będący żywym nośnikiem sloganowego przekazu czy jakiejś idei. Warto wybierać takie motywy, z którymi w jakiś sposób utożsamiamy się. Właśnie po to je wynaleziono! Więcej możecie przeczytać w tym tekście: CO MÓWI O TOBIE PRINT NA T-SHIRCIE? Jeśli decydujesz się na T-shirt z motywami obrazkowymi napisami – to naprawdę – powinny być one zgodne z z Twoim charakterem. W przeciwnym razie więcej Ci ujmą niż dodadzą.

 

[adrotate banner=”28″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel