Jak zaimponować dziewczynie na randce?

2019-06-21
Jak zaimponować dziewczynie na randce?

Moc pierwszego wrażenia jest ogromna! Dlatego, jeśli dziewczyna bardzo ci się podoba i planujesz nie poprzestać na jednej randce – bądź przygotowany. Dowiedz się jak zaimponować dziewczynie na randce tak, by dała ci szansę na kolejne spotkania!?

jak zaimponować dziewczyniePrzede wszystkim musisz być pewien swoich atutów i kolejnych kroków w tworzeniu klimatu całego spotkania! Ujmując rzecz najprościej – imponuj!

Kobiety doceniają szarmanckie gesty, gentlemańskie zachowania, pomysłowość i zainteresowanie! Wykorzystaj tę wiedzę i stań się idealnym, potencjalnym partnerem!

Jak zaimponować dziewczynie na randce? 

  • Dziewczynie zależy na tym, byś wykazywał zainteresowanie nią – abyś brał pod uwagę jej indywidualne potrzeby. Udowodnij, że tak właśnie jest – skrupulatnie wybierając miejsce spotkania. Powinna to być taka lokalizacja, która realnie jej się spodoba, będzie wpisywać się w jej lifestyle, a jednocześnie będzie to miejscówka, gdzie będziecie mogli spokojnie ze sobą rozmawiać. Rozmowa i uważne słuchanie tego co ona ma do powiedzenia – to podstawa udanej randki! Raczej unikaj wypadów na koncert, do kina czy do klubu. Latem możecie spotkać się na plaży i udać do nadmorskiej kafejki, sprawdzi się też intymny piknik we dwoje czy spacer po mieście.
  • A o czym gadać? Przygotuj sobie „w myślach” tzw. pytania otwarte, na które nie odpowiada się tak lub nie! Nie tylko wykażesz żywe zainteresowanie jej osobą, ale dzięki temu nie dopuścisz też do sytuacji, w której rozmowa się nie klei! Przykładowe pytania: Co lubisz robić w wolnym czasie? Gdzie chciałabyś podróżować?
  • Jeśli umówiliście się, że podjeżdżasz po nią autem i ma to być wasz środek transportu na randkę – zadbaj o nie!  Przeczytaj: „Auto detailing, czyli jak prawidłowo umyć samochód?” i „Zapach w samochodzie! Co zrobić żeby pachniało w aucie?”.
  • Zrób wrażenie i rozważ przygotowanie małego upominku! Kwiaty, słodycze, czy drobiazg związany z jej zainteresowaniami będą odebrane jako miły gest!
  • Ubierz się imponująco! Choć oczywiście twoje ubrania muszą korespondować z okolicznościami spotkania. Wybierz ciuchy, w których czujesz się sobą – komfortowo, atrakcyjnie i pewnie siebie. I pamiętaj o detalach! Stylizacja, niezależnie czy do restauracji czy na plażę, musi być czysta i schludna.
  • W najwyższym stopniu zadbaj też o inne aspekty swojego wyglądu. Cera, włosy i zarost, paznokcie – miej wszystko pod kontrolą. Czytaj nasz męski blog, by dowiedzieć się – jak o siebie dbać!? Dobry wygląd na randce – pozwoli ci się zrelaksować, nie będzie więc sztywno
  • Bądź szczery, imponuj dobrymi manierami, zachwyć się w głos jeśli „to” poczujesz, staraj się tryskać dobrym humorem! Uśmiechaj się często i patrz jej w oczy! To ma być świetna przygoda, nie egzamin
  • Jeśli zaprosiłeś dziewczynę na kawę albo kolację – zapłać rachunek, nie komentuj jego wysokości. Gdy będzie chciała zapłacić, delikatnie odwiedź ją od tego pomysłu. Wszak masz imponować!
  • Jak pożegnać się z klasą? Czytaj jej mowę ciała! Jeśli czujesz, że jesteście gotowi na mały pocałunek – śmiało! Przytul ją i muśnij w policzek lub w usta! Jednak nic na siłę
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel