Garnitur ma być… wisienką na torcie zgrabnej sylwetki

2019-12-09
Garnitur ma być… wisienką na torcie zgrabnej sylwetki

Jeśli jeszcze pozostały nam w szafie długie marynarki i szerokie spodnie, to z całą pewnością możemy się ich pozbyć – radzi specjalista.

Wczoraj pisaliśmy o eleganckim outficie marki Denley, który za sprawą Wojtka Goli z Warsaw Shore znalazł się na czerwonym dywanie w Rotterdamie, z okazji Gali MTV EMA 2016.

Dziś napiszemy o tym, jakimi cechami powinna się charakteryzować aktualnie modna stylizacja, której głównym atrybutem jest garnitur.

Fachowcy nie mają wątpliwości, wiele zależy od sytuacji i obowiązującego dress codu. Są jednak pewne kwestie, których nie możemy przegapić.

Na pewno na wiele okazji sprawdzi się klasyczny, czarny smoking

– Na pewno na wiele okazji sprawdzi się klasyczny, czarny smoking. Jeśli jednak ktoś chce się wyróżniać, być wyjątkowy, nietuzinkowy, to śmiało może postawić na coś innego. Na przykład zwrócić na siebie uwagę odważnym kolorem – radzi stylista pracujący dla marki Denley Paweł Zabielski.

Warto też pamiętać, czego absolutnie nie ubierać. No chyba, że w towarzystwie chcemy być bardziej blotką niż asem.

– Jeśli jeszcze pozostały nam w szafie długie marynarki, to z całą pewnością możemy się ich pozbyć. Tak samo, jak i szerokich spodni garniturowych. Kreatorzy mody postawili na inne kroje – dodaje P. Zabielski.

Moda nie pozostaje obojętna na to, co dzieje się aktualnie w świecie

Moda nie pozostaje obojętna na to, co dzieje się aktualnie w świecie. Trudno nie zauważyć, że coraz popularniejsze staje się dbanie o własne zdrowie i wysportowaną sylwetkę. Dlatego projektanci zachęcają nas do uwypuklania mocnych stron naszej postury.

– Dlatego modne są eleganckie garnitury przylegające do ciała, będące wisienką na torcie przy wysportowanej, zgrabnej sylwetce – podsumowuje stylista marki Denley.pl

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel