Barber shop! Dlaczego warto strzyc się u profesjonalistów?

2018-05-06
Barber shop! Dlaczego warto strzyc się u profesjonalistów?

Panuje w nim wyjątkowy, nasycony testosteronem klimat. Przywołuje na myśl stare zakłady fryzjerskie dla mężczyzn, w których panowie nie tylko dbali o swój nienaganny imaż, ale też wymieniali się poglądami, informacjami ze świata i delektowali własnym, męskim towarzystwem. Taki jest profesjonalny Barber Shop! Zresztą już sam design tego typu miejsc odnosi się do dawnych jaskiń męskości… Obok nowoczesnych, wyszukanych rozwiązań są tu często drewniane, ciemne, masywne meble nawiązujące do trendów z XIX wieku. Sznytu dodają skórzane, niesamowicie wygodne fotele i zdjęcia lub dekoracje vintage.

Barber Shop to takie spa dla mężczyzn, w którym można oddać się dedykowanym facetom czynnościom modelującym i pielęgnacyjnym, ale też… napić się whiskey, lokalnego piwa albo aromatycznej kawy. I to jest pierwsza zaleta, dla której warto strzyc się w renomowanym Barber Shopie. Takiej atmosfery nie uświadczysz nigdzie indziej! A jeśli jeszcze na wizytę wybierzesz się z najlepszymi kumplami – nie tylko wyjdziecie przystojniejsi, ale jeszcze zrelaksowani i w świetnych nastrojach!

Barber Shop – czym różni się od salonu fryzjerskiego?

Fryzjer zajmuje się głównie fryzurą, barber – włosami i męskim zarostem. Profesjonalista w swoim zawodzie tak wystylizuje męską fryzurę i brodę, że będą one tworzyć spójną całość, a co za tym idzie – efekt wizyty przyczyni się do nieprzypadkowej budowy twojego wizerunku. A jak wiadomo – nie tylko modne ubrania się liczą! Ważny jest całokształt!

To właśnie u barbera dowiesz się wszystkiego nt. prawidłowej pielęgnacji męskiego zarostu. Golibroda dobierze dla ciebie spersonalizowany zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomogą ci dbać o dobry wygląd na co dzień. Oczywiście najważniejsze jest to, że po wizycie w salonie barberskim – twoja broda będzie wyglądać świetnie, a już szczególnie wtedy – gdy profesjonalista w swoim fachu użyje prawdziwej brzytwy! Bez obaw! Ostrza tego tradycyjnego sprzętu są wymienne!

Ostatnia wskazówka, o której warto pamiętać wybierając się do barbera, jest taka, żeby upewnić się co do jakości. Poczytaj w internecie, zasięgnij języka u innych brodaczy i dowiedz się czy w konkretnym salonie pracują doświadczeni specjaliści. Jeśli tak – korzystaj! Idealne strzyżenie brody, albo jej golenie brzytwą, w miejscu o wyjątkowym klimacie – to czysta przyjemność i gwarantowany efekt wow!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel