7 powodów, dla których spodnie ze ściągaczami są super!

2018-06-23
7 powodów, dla których spodnie ze ściągaczami są super!

Spodnie ze ściągaczami to przecież kultowe dresy! Te pierwsze nie miały ściągaczy na dole nogawek, ale w pasie – jak najbardziej. Dziś spodnie dresowe ze ściągaczami to właściwie baza sportowego stylu, ale nie zapominajmy, że dzięki ich funkcjonalności – w kanon mody wpisały się też jeansy ze ścigaczami i spodnie militarne w tym stylu. A wszystkie te modele nazywane są po prostu joggerami!

7 powodów, dla których spodnie ze ściągaczami są super!

  1. Dzięki temu, że zastosowano ściągacze u dołu nogawek – spodnie nie „majtają” się, przez co są wyjątkowo praktyczne! Cechę tę doceniają sportowcy, ale też wszyscy przeciętni ludzie, którzy za priorytet stawiają sobie komfort. Czyli większość facetów!
  2. Ściągacze na nogawkach wprost zmieniły oblicze mody. Ich zaletą jest nie tylko wyjątkowa funkcjonalność, ale też świetnie wyglądają i nadają wyjątkowego charakteru każdej stylizacji.
  3. Dzięki temu, że spodnie ze ściągaczami są swobodne, a przy tym w miarę wąskie – świetnie wpasowują się w sylwetkę – wygląda się w nich bardzo dobrze!
  4. Ponadto – tego typu portki akcentują buty, które nierzadko grają pierwsze skrzypce w najmodniejszej stylizacji. Dzięki zastosowaniu ściągaczy w spodniach nogawek – buty odznaczają się idealnie!
  5. Ale joggery to nie tylko ściągacze na nogawkach! Również w pasie! Czy można wyobrazić sobie wygodniejszy model spodni? Są elastyczne, nie uciskają pasa, mega łatwo je ubrać i zsunąć i nie trzeba pamiętać o zapięciu guzika czy rozporka.
  6. W ujęciu całościowym – joggery to jeden z najwygodniejszych elementów męskiej garderoby!
  7. Kojarzone z luzem i swobodą, świetnie korespondują z casualowymi ubraniami i można stworzyć z nimi fantastyczne, spersonalizowane, miejskie stylizacje. Jeżeli do denimowych spodni ze ściągaczami włożysz sneakersy, gładki lub kolorowy T-shirt, a cały outfit zwieńczysz świetnie skrojoną marynarką – twój styl będzie wyjątkowy i pełen indywidualizmu.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel