6 pomysłów na świąteczne popołudnia!

2017-12-22
6 pomysłów na świąteczne popołudnia!

Rzeczywiście! Świąteczny czas ma to do siebie, że umyka bardzo szybko, dlatego warto wycisnąć z niego na maksa. Kiedy za sobą będziesz mieć już te wszystkie świąteczne obiadki, kiedy trzeba będzie poluzować gumę w spodniach i będzie można zdjąć z siebie elegancką marynarkę – zrób coś, na co masz ochotę!

6 pomysłów na świąteczne popołudnia!
  1. Oczywiście, z pełnym brzuchem możesz uwalić się na kanapie, wcześniej zrobić sobie aromatyczną kawę, a potem włączyć komedyjkę familijną i docisnąć makowcem. Każdy ma prawo do tego, żeby poleniuchować w święta, więc się nie krępuj. Przygotuj się jednak wcześniej do takiej celebracji. Kup nowe baterie do pilota, włóż wygodny dres, zapal światełka na choince i czyń swoją powinność.
  2. Jeśli już jednak będziesz mieć ten dres na sobie – skuś się w międzyczasie na spacer po parku czy lesie. Ciepła kurtka, pies na smyczy, ktoś obok i śmiało możecie razem… spalić trochę kalorii!
  3. O ile nie spędzasz całych świąt z rodziną, to świąteczne popołudnia są gwarantem, że masz trochę parę wolnych chwil do zagospodarowania. Możesz wykorzystać je na spotkania z przyjaciółmi! Najbliższymi, lub tymi, z którymi dawno się nie widziałeś! Szczególnie, gdy w codziennym pędzie trudno jest wam się zdzwonić. Klimatyczna muzyka, grzaniec, wieczór przy kominku, gry towarzyskie – to naprawdę dobry plan!
  4. Jeśli mieszkasz lub akurat będziesz w okolicy jakiegoś ośrodka narciarskiego – oczywiście warto wybrać się na narty lub snowboard. Popołudniami, na profesjonalnych stokach, rozbłyskują światła do nocnej jazdy, w kolejkach panuje świąteczna atmosfera, z głośników na stacjach kolejek słychać kolędy… no i można bezkarnie poszusować. Świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu!
  5. Sprawdź kalendarz wydarzeń w swojej okolicy. W drugi dzień świąt zazwyczaj odbywają się fajne, kameralne koncerty, ale też duże imprezy sportowe. Jeśli w twoim mieście jest np. koszykarski klub sportowy – możesz wraz ze swoją ekipą wybrać się na mecz!
  6. Albo do kina! W te święta hitem będą „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Możesz też udać się na basen lub na lodowisko.

Baw się dobrze!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel