Znana polska aktorka świetnie wygląda w naszej bluzie!

2019-12-05
Znana polska aktorka świetnie wygląda w naszej bluzie!

Katarzyna Glinka ostatnio sfotografowała się w bluzie z kolekcji Denley.pl. Naszym zdaniem prezentuje się znakomicie.

Aktorka ubrała bluzę podczas ostatnich przygotowań do jednego z przedstawień, w których grała. Pani Kasia wybrała współczesną bluzę, z modnymi naszywkami na ramieniu. Ta świetnie komponowała się z fryzurą.

Przypomnijmy, K. Glinka ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 2003 mieszka w Warszawie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+.

Bluza z kolekcji Denley.pl świetnie komponowała się z fryzurą aktorki

W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, zajęła 3 miejsce. Od września 2008 do maja 2009 wraz z Robertem Gonerą prowadziła polską edycję teleturnieju „Fort Boyard”. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O.
W 2010 brała udział w XI edycji programu „Tańca z gwiazdami”, w którym zajęła 2. miejsce z Stefanem Terrazzino przegrywając z Julią Kamińską. W tym samum roku zajęła 51 miejsce w rankingu „Forbes” na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jesienią 2015 wzięła udział w czwartej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wygrała 7. odcinek wykonując utwór Hanny Banaszak „Samba przed rozstaniem”. A jak Waszym zdaniem wygląda Katarzyna Glinka w bluzie z kolekcji Denley.pl?

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel