Zdjęcia i kolory

Zdjęcia i kolory

Rzeczywisty kolor towaru

Nasz sklep i marka Denley dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru.

W trosce o bardzo dokładne zaprezentowanie towaru, wszystkie nasze zdjęcia mogą być „zoomowane” czyli powiększane aby Klient mógł dokładnie obejrzeć jakość wykończenia oraz detale.

Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Wszystkie zdjęcia produktów znajdujące się w naszym sklepie robione są profesjonalnym sprzętem fotograficznym z użyciem lamp studyjnych. Prezentowane zdjęcia w ofercie to REAL FOTO.

Prawa autorskie

Bolf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest właścicielem wszystkich zdjęć produktowych, grafik, logotypów oraz posiada do nich pełne prawa autorskie. Bolf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. posiada również odpowiednie licencje do używania zdjęć wykorzystanych do tworzenia bannerów reklamowych. Ich kopiowanie, przerabianie, udostępnianie i publikowanie oraz wykorzystywanie w celach sprzedażowych jest zabronione i grozi sankcjami karnymi. Bolf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. nie zezwala na ich używanie, rozpowszechnianie i dystrybuowanie bez wiedzy i zgody pisemnej pod rygorem roszczeń z tytułu łamania praw autorskich i dopuszczania się kradzieży własności intelektualnej.

pixel