Wystylizuj się na ulubionego bohatera filmu "Szybcy i wściekli 8"

2017-04-24
Wystylizuj się na ulubionego bohatera filmu "Szybcy i wściekli 8"

Nie zmienia to jednak faktu, że „Szybcy i wściekli” to obraz kultowy i prawie każdy facet zobaczy ten film choćby, a właściwie przede wszystkim ze względu na luksusowe samochody i nielegalne, brawurowe wyścigi.

Mimo wszystko jest to jakaś opcja, szczególnie, że przed nami długi weekend majowy 2017 i jak już znudzi nam się imprezowanie, grillowanie (przeczytaj też: Jak zostać mistrzem grilla?), podziwianie górskiej przyrody czy innych cudów natury bazujących na taflach jezior – najlepiej wybrać się do kina na coś w nieco bardziej dynamicznych klimatach. Np. na „Szybkich i wściekłych 8” – jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć.

To nie recenzja, dlatego nie będę rozkminiać wszelkich niedorzeczności tego filmu, szczególnie, że wielu facetom trudno jest się rozstać z jego bohaterami ze względu na sentymenty. Zamiast tego rzućmy okiem na oficjalny Trailer i na ich stylizacje, a to czy film się broni – oceńcie sami.

Dominic Torreto (Vin Diesel) – w filmie „Szybcy i wściekli 8” główny bohater schodzi na złą drogę i staje przeciwko swojej rodzinie. Widzowie jednak nie wierzą w jego zamiary i że aż tak mógł się zmienić. Tak samo jak nie zmienił się jego styl. Domo nadal stawia na bezrękawniki, rozpięte koszule z krótkim rękawem i dopasowane longsleevy. Do tego chętnie zakłada militarne spodnie z kieszeniami cargo. W jego stylizacjach nie może zabraknąć również zarówno akcentów eleganckich jak i tych, które totalnie kojarzą się z twardzielami. Znak rozpoznawczy? Oczywiście skórzana kurtka!

Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Modowa cecha charakterystyczna? Nic innego jak klasyczny Tank-Top odsłaniający i eksponujący muskulaturę i tatuaże, a także ciemne jeansy.

Ian Shaw (Jason Statham) – świetny styl i doskonały wybór jeśli chciałbyś wystylizować się na bohatera z klasą. Jednolite kolorowo casualowe zestawy, dopasowane spodnie typu slim, proste płaszcze za kolano. To jego domena!

Zdjęcie główne: http://www.fastandfurious.com

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel