W sobotę kolejny odcinek programu telewizyjnego „The Voice Kids”

2019-12-10
W sobotę kolejny odcinek programu telewizyjnego „The Voice Kids”

Tymczasem na plakacie promocyjnym, zapowiadającym jego emisję Edyta Górniak występuje w bluzie z kolekcji marki Denley!

„The Voice Kids” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w TVP. Typowy talent show, w którym jurorzy oceniają utalentowane wokalnie dzieci. Cieszy się bardzo dużą oglądalnością.

W tegorocznej edycji jedną z jurorek jest gwiazda polskiej muzyki Edyta Górniak. Co ciekawe, na plakacie zapowiadającym emisję kolejnego odcinka programu piosenkarka pojawiła się w bluzie z kolekcji marki Denley.

To dla nas niezwykle miłe i jednocześnie nobilitujące, gdy tak znane osobistości polskiego showbiznesu decydują się na odzież z naszej kolekcji

Warto podkreślić, że wokalistka już któryś raz korzysta z odzieży tej firmy. Nie tak dawno pisaliśmy o jej wycieczce do Singapuru, podczas której pokazywała się w koszuli w kratę marki Denley. Wcześniej natomiast występowała na szklanym ekranie w dżinsowej kurtce marki Denley.

– To dla nas niezwykle miłe i jednocześnie nobilitujące, gdy tak znane osobistości polskiego showbiznesu decydują się na odzież z naszej kolekcji. Tym bardziej, jeśli sięgają po nie tak często. Na dodatek prezentując się milionom telewidzów – nie ukrywa radości Magdalena Nowacka, dyrektor działu marketingu w firmie Denley.

Na jaką stylizację zdecyduje się Edyta Górniak w kolejnym odcinku? Czy znów postawi na markę Denley? Przekonamy się już w sobotę, o 20:05. Zapraszamy do TVP 2.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel