Trzy stylizacje dla facetów, kochających adrenalinę!

2020-01-29
Trzy stylizacje dla facetów, kochających adrenalinę!
Efektowna kurtka pilotka, z charakterystycznym, futrzanym kołnierzem_Denley.pl

Taka postawa, u jednych zaznaczona mniej, u innych bardziej – często odzwierciedlona jest nie tylko w czynach ryzykantów! Również w ich stroju. Jeśli czytacie bloga od deski do deski i meandry mody mocno Was interesują, to wielokrotnie mogliście zauważyć – jak bardzo wiąże się ona z charakterem człowieka, stylem bycia i zainteresowaniami. Moda i lifestyle po prostu przenikają się.

Mężczyźni, którzy są pełni ekspresji – swoją przekornością i gotowością do łamania schematów emanują na co dzień. A ich kozacki duch wyraża się również w stylu!

3 stylizacje dla facetów, kochających adrenalinę! 

Bazą look’u facetów, którzy z natury są niepokorni, uzależnieni od strzału adrenaliny i pełni ekspresji – są oczywiście dopasowane jeansy. Spodnie jeansowe to podstawa buntowniczego wizerunku.

Męski T-shirt moro, z charakterystyczną aplikacją_Denley.pl

Nosili je bohaterowie westernów, dosiadający dzikie konie. Nosili je amerykańscy żołnierze – po godzinach, aktorzy i gwiazdy rocka. Są też charakterystyczne dla wielu wyrazistych subkultur i uchodzą za symbol indywidualizmu oraz wolności. Nic dziwnego, że nie może się bez nich obejść niemal żadna „mocna” stylówka.

  1. Stylizacja na pilota bombowca! Tak, dobrze czytasz! Look w takim klimacie jest wręcz elementem kanonu mody męskiej i nikogo nie dziwi widok twardziela, który do jeansów wkłada koszulkę jednokolorową lub moro z charakterystycznym motywem i kurtkę pilotkę albo bomber jacket. Większość męskich ubrań, uznanych dziś za kultowe, ma wojskowe korzenie i Ci, którzy balansują na pewnych granicach – czują się w nich doskonale. Nieodłącznym dodatkiem do takiego look’u są oczywiście Avaiatory, czyli kultowe okulary przeciwsłoneczne.
  2. Stylizacja inspirowana harleyowcami! Jeśli nie kevlar albo spodnie skórzane to co? Oczywiście wspomniane wcześniej jeansy, najlepiej rozdarte i z przetarciami, jeansowa lub skórzana kurtka, bandana na głowie i solidne buty.
  3. Jeśli chodzi o wyraziste stylizacje dla facetów, którzy nie boją się ryzyka zarówno w codziennym życiu jak i w wyborach modowych, to nie może zabraknąć niepokornego rockmana w skórzanej ramonesce z rockowym pazurem, z koszulą flanelową w kratę przewiązaną w pasie i w glanach.

Poniżej zostawiam Wam kilka „mocnych” inspiracji od Denley.pl.

Denley.pl
Denley.pl
Denley.pl

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel