Styl na siłce? Czas wrócić do korzeni!

2019-04-18
Styl na siłce? Czas wrócić do korzeni!

W dobie odzieży specjalistycznej, przeznaczonej stricte do uprawiania konkretnych rodzajów sportów, szare spodenki dresowe mogłyby wydawać się… nudne i staromodne?

Nic bardziej mylnego! Wraz z nowym sezonem w modzie – chętnie wracamy do starych, dobrych czasów! Tych, w których ikoną mody treningowej był główny bohater serii filmów „Rocky” z Sylvestrem Stallone. I choć obok jednych trendów panują inne, z połyskujących T-shirtów wydzierają się dominujące logotypy, a sprzęt sportowy jest świadectwem wystawianym przez coraz to bardziej zaawansowaną technologię, to nic nie przebije klasycznego, oldschool’owego stylu! On jest nie do zdarcia!

szare spodenki dresowe męskie
Szare spodenki dresowe męskie dostępne w sklepie Denley.pl

Szare spodenki i stara szkoła! 

Podobnie jak kultowy szary dres spodenki dresowe męskie, bawełniany tank top i rozpinana bluza z kapturem to ponadczasowy outfit na siłownię, który ma w sobie bogatą historię! A także… ładunek emocjonalny! Kojarzy się z buntem, rebelią, z męskim zacięciem do działania na własnych warunkach, podszytym pierwotną wolą walki i przetrwania!

Jest też najbardziej uczciwym sposobem zaprezentowania ciężkiej pracy, wykonanej na rzecz swojego ciała, a co za tym idzie – mozolnej pracy nad twardym charakterem. Taka męska stylizacja najlepiej odzwierciedli dobrze zbudowaną klatkę piersiową. Podkreśli duży biceps i trójgłowy łydki. Bez zadęcia, zbędnego pozerstwa, nachalności w emanowaniu indywidualizmem!

Poza tym – komfortowe i luźne spodenki z tkaniny dresowej są znacznie wygodniejsze do oglądania Netflixa lub 8 sezonu „Gry o tron” niż ciasne, modne ubrania treningowe! Prawdziwy must have – nie tylko dla tradycjonalistów!

blouse jacket

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel