Ślub w trampkach?!

2020-01-29
Ślub w trampkach?!

Grunt, że można być sobą i jeśli od stylu wytwornego, wolicie zdecydowanie bardziej luźny – to nawet w trampkach możecie pójść… na własny ślub!

Dzień ślubu jest czymś niezwykłym i prawdziwym świętem dla Młodej Pary. A indywidualne, prywatne święto oznacza, że można i wręcz powinno się je celebrować dokładnie tak, jak się chce! Nie każdy czuje ten klimat, by korzystać z salonów mody ślubnej i szykować się na wysoki połysk. Niektórzy faceci chętnie wskoczą tego dnia w smoking, by podkreślić wyjątkowość uroczystości, a inni będą chcieli w 100% czuć się sobą w bardziej komfortowych ubraniach, bez tzw. spiny.

Ślub w trampkach?!

Tylko od was zależy – jak chcecie obchodzić własne święto. I musi ono być w 100% dla was, a nie wy dla niego… i dla gości. Jeżeli macie ochotę odejść od tradycji i oczekiwań społecznych – śmiało. Nie dajcie się presji ze strony rodziny, tylko zróbcie to po swojemu! Jeśli do ślubu macie ochotę iść w trampkach – nic nie stoi na przeszkodzie! Wasza uroczystość na pewno nie będzie taka sama jak inne i nie zostanie zapomniana. A przecież właśnie  to chodzi! Ma być wyjątkowo!

Oczywiście trampki na ślub to tylko jeden z pomysłów. Myślą przewodnią tego tekstu jest to, by podchodzić do tego jedynego dnia w życiu w sposób indywidualny. Kolorowe buty z pewnością zrobią furorę w zestawieniu z białą suknią ślubną i eleganckim garniturem. Zresztą wcale nie trzeba odstępować od oficjalnej bieli i czerni. Ani takie buty, ani zupełnie kolorowe czy nawet z okolicznościowymi napisami – nie zaważą na elegancji, której sznytu nadadzą błyszczące spinki, stylowe muchy czy krawaty. Będzie inaczej, w waszym stylu, ale równie pięknie i z humorem, energią, pikanterią.

Do ślubu można iść również w innych ubraniach – nie tylko obuwie czy kolorowe skarpetki u Pana Młodego i drużbów mogą być fajne. Jeżeli z narzeczoną decydujecie się na ślub w plenerze, np. na morskiej plaży, nad jeziorem czy gdzieś w lesie – fajnymi stylizacjami będą pewnie zwiewna sukienka zaakcentowana wiankiem z kwiatów, a u mężczyzny lniane spodnie i np. błękitna lub biała koszula z krótkim rękawem. Podczas kameralnych uroczystości można postawić na komfortowy garnitur slim, albo na marynarkę i spodnie chino. Casualowe ubrania na ślub, w których nie będziecie musieli rezygnować z komfortu, indywidualizmu i (nomen omen) z wolności – znajdziecie w Denley.pl.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel